УВАГА!!! В Регіональному та місцевих центрах нові адреси електронної пошти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - Регіональний центр, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - Рівненський місцевий центр, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - Сарненський місцевий центр

   

Правопросвітництво як основна можливість посилення правової освіти громадян

Деталі

gol

Виїзди у віддалені населені пункти – одна з можливостей охопити якомога більше громадян для забезпечення їх безоплатною правовою допомогою шляхом надання юридичних консультацій та роз’яснень.

Тому фахівці Сарненського місцевого центру днями здійснили робочий візит у Любиковицьку сільську раду.

Детальніше...

Ключові результати та актуальні питання надання БПД в Україні представлено на колегії Мін’юсту

Деталі

gol

Вчора, 22 червня, відбулася колегія Міністерства юстиції України. Її учасниками стали представники центрального апарату відомства, головних територіальних управлінь юстиції, а також підвідомчих установ та установ у сфері управління та координації міністерства.


В.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк представив ключові результати та розповів про актуальні питання надання безоплатної правової допомоги в Україні. Участь у колегії взяли також представники Координаційного центру та директори регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Порушення при затриманні громадян – основне питання під час семінару з поліцейськими

Деталі

emblema1

Відповідно до розробленого плану проведення спільних заходів для роз'яснення основних моментів при затриманні працівниками поліції громадян, у Сарненському відділі поліції пройшов практичний семінар.


Такий захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги, адже одним з напрямків такої діяльності є зустрічі з працівниками відділень поліції для обговорення дотримання вимог Кримінального-процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення при затриманні громадян.


Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2016 році

Деталі

gol

Публічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2016 року.


У нашому публічному звіті дізнайтеся детально про:

Детальніше...

На меті – надання правової допомоги тим, хто перебуває на обліку у службі пробації

Деталі

IMG 4467 1

Основне задання співпраці системи безоплатної правової допомоги Рівненщини з уповноваженими органами з питань пробації полягає у наданні якісної правової допомоги громадянам, які перебувають на обліку у цій службі.


Тому центри з надання БВПД та бюро правової допомоги налагоджують таку співпрацю у районних центрах Рівненської області. Зокрема, в Острозькому бюро правової допомоги відбулася робоча зустріч на тему взаємодії системи БПД з уповноваженими органами з питань пробації. 

Детальніше...

   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua