Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Жовтень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

Безоплатна правова допомога

   

Анонс: що потрібно знати, якщо справу розглядатиме суд

Деталі

гол

25 жовтня об 11:00 у навчально-тренінговому центрі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відеоконференція на тему «Судові виклики у цивільному судочинстві: порядок їх надсилання та вручення».

Роз’яснення про те, що потрібно знати і як поводитися під час судового процесу, надаватиме начальник відділу представництва Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Маланчук.

Детальніше...

Як фахівці Березнівського бюро правової допомоги представляли інтереси позивача та відповідача в одній справі

Деталі

гол

Іноді при наданні безоплатної вторинної правової допомоги у фахівців системи БПД трапляються різноманітні курйозні ситуації. Зокрема, коли колегам з одного бюро правової допомоги доводиться представляти інтереси… позивача та відповідача у справі.


Так, Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулися пані Ірина та пан Олександр (імена змінені), які потребували представників у суді для поділу спільного майна подружжя.

Детальніше...

Реєстрація громадських об’єднань та інших громадських формувань

Деталі

korporat

Відповідно до статті 1 Закону України «Про об’єднання громадян» об’єднанням громадян є добровільне громадське формування, створене на основі єдності інтересів для спільної реалізації громадянами своїх прав і свобод.

Детальніше щодо утворення, реєстрації та діяльності громадських об’єднань та інших громадських формувань консультують фахівці Рівненського місцевого центру.

Детальніше...

Будні бюро правової допомоги: консультування та налагодження співпраці з партнерами БПД

Деталі

gol

Правники бюро правової допомоги Сарненського місцевого центру упродовж тижня, що минув, провели низку інформаційно-роз’яснювальних заходів та прийомів громадян.

Зокрема, нещодавно керівник начальника Березнівського бюро правової допомоги Юлія Пахальчук взяла участь у виїзному прийомі громадян з метою надання місцевим жителям правової допомоги. 

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні: випуск №29

Деталі

logodagest

Вийшов 29-й випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua