Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Липень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

У Регіональному центрі засідала керівна рада системи БПД Рівненщини

Деталі

gol

Сьогодні, 28 липня, у приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області відбулося розширене засідання керівної ради.

Участь у заході взяли не лише керівники центрів з надання БВПД Рівненщини, але й працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Детальніше...

Як отримати право на землю із земель державної та комунальної власності?

Деталі

gol1

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності. Як реалізувати це право, консультують фахівці Сарненського місцевого центру.

Діючий Земельний кодекс України (далі – ЗКУ) виокремлює такі підстави набуття права на землю із земель державної та комунальної власності: за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону. 

Детальніше...

Віддаленість населених пунктів – не перепона для фахівців Сарненського місцевого центру

Деталі

gol

Правники Сарненського місцевого центру продовжують практику виїзних прийомів громадян задля підвищення правової свідомості та культури жителів північних районів Рівненщини.

Днями в Антонівській сільській раді відбувся виїзний прийом громадян, який провела керівник Володимирецького бюро правової допомоги Ірина Демидчик

Детальніше...

Регіональний центр з надання БВПД захищає права засуджених

Деталі

gol

Відповідно до плану діяльності системи безоплатної правової допомоги у Рівненській області на 2017 рік, фахівці Регіонального центру з надання БВПД регулярно здійснюють виїзди до установ виконання покарань.

Так, днями заступник начальника відділу організації надання БВПД Павло Бірук відвідав Катеринівську та Полицьку виправні колонії, які знаходяться у Володимирецькому та Сарненському районах відповідно.

Детальніше...

Правники Рівненського місцевого центру долучилися до правового виховання дітей

Деталі

gol

Спеціалісти Рівненського місцевого центру та Рівненського бюро правової допомоги днями вже вдруге відвідали дитячий санаторно-оздоровчий центр «Електронік», який знаходиться неподалік від села Олександрія.

Заклад з кожним роком все інтенсивніше працює над покращенням умов перебування його відвідувачів, тому все більше дітлахів бажає провести літо у ньому. Станом на сьогодні у таборі перебуває понад 400 дітлахів. 

Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   

Безоплатна правова допомога

   
   
   
   

Digest-300x238

   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua