Налагодження дієвої співпраці з судовими та правоохоронними органами Дубенщини

Деталі

gol

Сьогодні, 24 лютого, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Овдіюк та заступник директора Сергій Іллюк з метою налагодження ефективної взаємодії зустрілися з керівниками судових та правоохоронних органів Дубенського району.

Під час зустрічей обговорювалися питання забезпечення конституційних прав громадян Дубенщини.

Детальніше...

Перша група учасників програми «Адвокат Майбутнього» розпочала навчання

Деталі

gol

18-20 лютого 2017 року для першої групи учасників програми «Адвокат Майбутнього» (далі – Програми) пройшов перший модуль, присвячений питанням роботи з клієнтом. З учасниками працювала тренер першого модулю Ірина Глущенкова та експерт Програми Сергій Гончаренко за підтримки експерта українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Іванни Ібрагімової.

 

Тренінг відкрив керівник Програми Андрій Вишневський. Участь у тренінгу також взяли президент Асоціації правників України Денис Бугай, менеджер проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть, експерт з питань професійного розвитку Канадської асоціації юристів Шейла Редел, голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько та команда Програми «Адвокат Майбутнього».

Детальніше...

Сарненський МЦ: виїзні прийоми для підвищення правової спроможності громадян

Деталі

gol

Проведення різнопланових заходів в рамках правопросвітницької діяльності працівниками Сарненського місцевого центру та бюро правової допомоги є одним із основних напрямів діяльності на 2017 рік.

Фахівці Сарненського місцевого центру Юлія Болкуневич та Аліна Харченко провели виїзний прийом громадян у Костянтинівській сільській раді. Громадян, які звернулися за безоплатною правової допомогою, цікавили питання оформлення та терміни прийняття спадщини. 

Детальніше...

Острозьке бюро правової допомоги консультує жителів району

Деталі

gol

На виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром надання правової допомоги в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості вкотре працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Острозького бюро правової допомоги.


У рамках роботи дистанційного пункту керівник бюро Марія Жук інформувала відвідувачів центру зайнятості про систему безоплатної правової допомоги в Україні, завдання та функції бюро, а також про категорії осіб, які за законом мають право на безоплатну правову допомогу. 

Детальніше...

Понад 100 жителів Рівненщини отримали допомогу під час онлайн-консультувань

Деталі

gol

Нещодавно Рівненський місцевий центр з надання БВПД та Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека було продовжили домовленість про співпрацю і підписали Меморандум на 2017 рік.

А вже вчора, 22 лютого, у рамках програми «Бібліоміст» в обласній бібліотеці відбувся дистанційний пункт консультування за участю головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Наталії Грибенко та адвоката, який співпрацює з Рівненським МЦ, Ігоря Байди.

Детальніше...

   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua