У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги закінчився аудит

Деталі

gol

Сьогодні, 9 грудня, працівники відділу внутрішнього аудиту Координаційного центру закінчили перевірку діяльності у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

Відповідно до наказу директора Координаційного центру, перевірку проводили заступник начальника відділу внутрішнього аудиту Олена Полоз та головний спеціаліст відділу Олена Коросташовець.

Детальніше...

Студентам освітніх закладів презентували систему БПД

Деталі

gol

З нагоди Всеукраїнського тижня права працівники Регіонального центру з надання БВПД відвідали освітні заклади м. Рівне.

Зокрема, Світлана Бідюк, Павло Бірук та Оксана Самардак зустрілися зі студентами і викладачами Інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського коледжу економіки та бізнесу, а також Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Детальніше...

Фахівці Регіонального центру відвідали установи виконання покарань Рівненщини

Деталі

gol

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права працівники Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Сергій Іллюк, Юрій Воронко, Павло Бірук та Євген Томчик провели виїзні прийоми громадян в установах виконання покарань Рівненщини.

Зокрема, такі заходи відбулися у Городищенській виправній колонії №96, Городоцькому виправному центрі №131, а також у Рівненському слідчому ізоляторі.

Детальніше...

Співпраця з центрами зайнятості набирає обертів

Деталі

bpd-dsz

У Рівненській області тривають заходи, спрямовані на виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром з надання правової допомоги.

Так, у рамках заходів Всеукраїнського тижня права фахівець Рівненського місцевого центру з надання БВПД Єлизавета Беркута разом з працівниками Рівненського міського центру зайнятості провела освітній семінар для молоді.

Детальніше...

Правопросвітництво на Дубенщині та Володимиреччині

Деталі

gol

Для популяризації знань про права людини в рамках Всеукраїнського тижня права Дубенський місцевий центр провів для учнів Дубенської гімназії №2 лекції на правову тематику. Захід відбувся спільно з міськрайонним центром зайнятості.

Під час правової лекції головний спеціаліст Дубенського МЦ Ігор Маркулич представив розроблену центром презентацію на тему прав людини.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Тиждень права у Здолбунівському та Корецькому бюро правової допомоги
  2. Центри з надання БВПД Рівненщини з початку року видали понад 3000 доручень
  3. На Рівненщині розпочався Всеукраїнський тиждень права
  4. Костопільське бюро правової допомоги: співпраця з районним центром зайнятості
  5. Людям з обмеженими фізичними можливостями роз’яснили їхнє право на безоплатну правову допомогу
  6. Вже відомі експерти програми «Адвокат майбутнього»
  7. Вітаємо адвоката Ольгу Шминдрук із захистом кандидатської дисертації!
  8. Представники Координаційного та Регіонального центрів відвідали Острозьке бюро правової допомоги
  9. У Києві відбувся тренінг зі стратегічного планування для керівників Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу
  10. У Регіональному центрі обговорили подальшу взаємодію з адвокатами
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua