Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Січень 18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

Безоплатна правова допомога

   

Регіональний центр проводить роботу щодо забезпечення права на захист осіб, які потребують психіатричної допомоги

Деталі

1

16 січня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Сергій Іллюк спільно з представниками Департаменту з питань запобігання неналежного поводження в діяльності установ освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення Департаменту з питань реалізації Національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оленою Темченко та Володимиром Шурдуком відвідали Комунальний заклад «Острозька обласна психіатрична лікарня».

Детальніше...

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

гол

7 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».


Зокрема, розширений доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також для дітей.

Детальніше...

Відтепер ще більше жителів Рівненщини дізнаються про те, де можна отримати БПД

Деталі

гол

З метою покращення доступу громадян до безоплатної правової допомоги та активного інформування населення про безоплатні правові послуги, Сарненський місцевий центр розробив інформаційний ролик на тему «Де отримати безоплатну правову допомогу?».

Відеоролик транслюється на моніторах з аудіо-супроводом, які розташовані на Сарненському автовокзалі (вул. Белгородська, 39). 

Детальніше...

У Регіональному центрі відбулося засідання керівної ради системи БПД Рівненщини

Деталі

гол

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося засідання керівної ради директорів системи надання БВПД Рівненщини під головуванням директора РЦ Василя Овдіюка.

Участь у засіданні керівної ради взяли заступник директора РЦ Микола Павлюк,  директор Рівненського МЦ Алла Негрей, в.о. директора Сарненського МЦ Юлія Міхнова, а також начальники відділів Регіонального центру Інна Ніколова, Олександр Панкрухін та Євген Томчик.

Детальніше...

Привітання з нагоди ювілею!

Деталі

Лазарчук

Днями, 13 січня, свій 30-річний ювілей відсвяткувала голова Комітету з питання БВПД Ради адвокатів Рівненської області, адвокат, яка надає безоплатну вторинну правову допомогу та захищає конституційні права та свободи жителів Рівненщини своєю наполегливою працею, Ганна Лазарчук!


Щиро вітаємо та дякуємо Вам за плідну співпрацю та відданість своїй справі, за розуміння важливості Вашої роботи! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів та натхнення в роботі, підтримки від колег та друзів, а також подальших професійних звершень! Нехай Вас завжди оточують позитивні, цілеспрямовані люди, які поділяють Ваші цілі та допомагають втілювати їх в реальність! Хай довіра громадян та їхня впевненість Вашій роботі буде винагородою за професійні зусилля!

Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua