Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Архів новин  

Серпень 16
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

   

Вітання з нагоди Дня Державного прапора України!

Деталі

prapor

Колектив системи надання БВПД Рівненщини щиро вітає усіх з Днем Державного прапора України!

Цей день – одне з найважливіших свят в історії України, це свято всіх поколінь українців. Державний прапор – це уособлення оновленої, демократичної України, це символ духу українського народу і свободи нашої країни. Це символ всіх важливих етапів і звершень, що сталися протягом усіх років незалежної України.

 

Детальніше...

Флеш-моб серед мешканців територіальної громади Млинова

Деталі

1

18 серпня, під час робочого візиту на Рівненщину Міністра юстиції України Павла Петренка, новопризначені керівники бюро правової допомоги провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед місцевих жителів Млинова.

Флеш-моб був приурочений відкриттю Млинівського бюро правової допомоги Дубенського місцевого центру з надання БВПД. Завдяки професійному наставництву очільників Регіонального центру Василя Овдіюка, Рівненського місцевого центру Алли Негрей та Сарненського місцевого центру Миколи Павлюка, молоді колеги отримали перший свій практичний досвід у проведенні інформаційно-роз'яснювальної роботи серед місцевої громади.

Детальніше...

Міністр юстиції у Млинові відкрив перше в Україні бюро правової допомоги

Деталі

golovna

18 серпня на Рівненщину у рамках робочого візиту завітав Міністр юстиції України Павло Петренко. Спершу урядовець провів нараду з новообраними керівниками бюро правової допомоги Рівненщини.

Спілкуючись з працівниками бюро, Міністр попросив «не закривати очі» на недбалість у роботі інших установ: «Якщо ви будете бачити порушення в роботі органів влади та державних установ, пишіть на них скарги. Основна філософія роботи новостворених бюро ‒ зміна ставлення до людей. На жаль, українці не знають і 10% своїх прав, і багато хто цим користується. Тому нам потрібно посилювати правову спроможність громадян», ‒ зазначив Павло Петренко.

Детальніше...

Директор Координаційного центру провів семінар з керівниками бюро правової допомоги

Деталі

golovna

18 серпня директор Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Вишневський з робочим візитом відвідав Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області, де взяв участь у семінар-нараді з новопризначеними керівниками бюро правової допомоги.

До слова, це вже другий побідних захід, що проводиться у Регіональному центрі для новопризначених працівників бюро. 

Детальніше...

Фахівці Сарненського місцевого центру провели виїзний прийом громадян в Рафалівці

Деталі

golovna

16 серпня працівники Сарненського місцевого центру провели виїзний прийом громадян в смт Рафалівка Володимирецького району. Жителів селища консультували директор центру Микола Павлюк та новопризначений керівник Володимирецького бюро правової допомоги Ірина Демидчик.

Спершу Микола Павлюк представив керівника бюро працівникам селищної ради та поінформував про функції бюро правової допомоги, яке розпочне свою роботу з 1 вересня. 

Детальніше...

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua