Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

pracia

   

Діяльність системи БВПД популяризували на Рівненських «Музейних гостинах»

Деталі

1

19 травня команда з 16 працівників системи надання БВПД Рівненщини та адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, на чолі з директором Регіонального центру Василем Овдіюком долучилися до проведення щорічного фольклорно-етнографічного свята «Музейні гостини», що вже у 26-те відбулося на подвір’ї та прилеглій території Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Окрім відвідин виставки-продажу виробів народних умільців з усієї України, чудової концертної програми, смачної кухні, рівняни та гості міста також мали можливість завітати до облаштованого мобільного пункту консультування

Детальніше...

Взаємодія системи БВПД із судовими та правоохоронними органами по залученню адвокатів до надання правової допомоги у світлі нових викликів

Деталі

gol

Сьогодні, 17 травня, у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області відбувся семінар-нарада на тему: «Актуальні питання діяльності системи БВПД області у 2018 році. Покращення взаємодії та результативності. Обмін досвідом».

Участь у заході взяли працівники системи БВПД Рівненщини на чолі з директором Регіонального центру Василем Овдіюком, голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій Удовиченко, суддя Апеляційного суду Рівненської області Володимир Іващук, адвокати-наставники Офісу громадського захисту Юрій Бондар та Ігор Солімчук, а також адвокати, що надають БВПД.

Детальніше...

Сарненський МЦ: співпраця з партнерами задля запобігання злочинності неповнолітніх

Деталі

gol

Правороз'яснювальна діяльність для неповнолітніх, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, - є одним із дієвих шляхів запобігання злочинності в майбутньому. Дуже важливо знати куди звернутися за захистом своїх прав, навіть коли дитина переступила межу закону.

Тому 11 травня в.о. директора Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Міхнова провела лекцію для дітей, які перебувають на обліку у Сарненському районному відділі з питань пробації на тему “Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист”, а також проінформувала про способи їх захисту.

Детальніше...

Для системи БПД виготовили буклети шрифтом Брайля

Деталі

04.05.2018 - zastavka buklet brajlа

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля.

Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик».

Детальніше...

Система БПД як гарант забезпечення конституційного права громадян на захист

Деталі

гол

Сьогодні, 4 травня, у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області відбувся тематичний семінар з кандидатами в адвокатами, які ще не співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги та не надають БВПД незахищеним верствам населення.

Участь у заході також взяли директор Регіонального центру Василь Овдіюк, голова кваліфікаційної палати КДКА Рівненської області Сергій Шилан, а також адвокати, що співпрацюють з системою БПД.

Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua