Робочий візит до Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

gol

26 жовтня, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Світлана Бухтіярова відвідала Дубенський місцевий центр.

Зокрема, Світлана Бухтіярова провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів центру та заслухала звіт про їх діяльність. Основна увага була приділена забезпеченню виконання нових функцій системи безоплатної правової допомоги та новостворених підрозділів місцевих центрів, в т.ч. бюро правової допомоги.

Детальніше...

Виїздний прийом громадян у Здолбунівському та Острозькому бюро правової допомоги

Деталі

g

25 жовтня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк та заступник директора Сергій Іллюк спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванною Смачило на виконання доручення Міністерства юстиції України «Про виконання Плану заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги»  з робочим візитом відвідали Здолбунівське та Острозьке бюро правової допомоги, де надавали юридичні консультації жителям цих районів.


Детальніше...

Семінар-практикум «Забезпечення права на захист на досудовому розслідуванні та під час судового розгляду»

Деталі

ostrog

25 жовтня у м.Острог, директор Регіонального центру Василь Овдіюк та заступник директора Сергій Іллюк провели семінар-практикум «Забезпечення права на захист на досудовому розслідуванні та під час судового розгляду» з працівниками Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на чолі з керівником Любов'ю Ковальчук.


В першій частині семінару присутні були ознайомлені з принципами роботи системи БВПД по забезпеченню сторін та інших учасників кримінального провадження адвокатом. 


Детальніше...

Канадці ознайомились з системою безоплатної правової допомоги Рівненщини

Деталі

g

25 жовтня на Рівненщині, в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Міжнародного фонду «Відродження, перебували представники Проекту від Канади: менеджер Проекту в Канаді Тетяна Войтан, координатор Проекту в Канаді Лінда Прухніцкі, експерт з гендерної рівності Полін Ренкін, яких супроводжувала регіональний координатор грантового фонду проекту Аліна Гладка.


Під час візиту, директор Регіонального центру Василь Овдіюк та директор Рівненського місцевого центру Алла Негрей ознайомили гостей із організацією роботи Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області,

Детальніше...

У Рівному відбулась конференція «Ефективний моніторинг - шлях до поліпшення доступу до безоплатної правової допомоги»

Деталі

g

Сьогодні, 25 жовтня, фахівці Регіонального та місцевих центрів Рівненської області, а також адвокати системи БПД Рівненщини взяли участь у конференції «Ефективний моніторинг - шлях до поліпшення доступу до безоплатної правової допомоги».

Конференція відбувалась відповідно до проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?», який реалізовує громадська організація «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність»» (далі-Проект) у рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Міжнародного фонду «Відродження». 

Детальніше...

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua