Як працюють бюро правової допомоги Рівненського місцевого центру

Деталі

gol

Керівник Острозького бюро правової допомоги Марія Жук взяла участь в інформаційному семінарі з загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону. Захід відбувся в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості, а його учасниками стали 13 осіб, які перебувають на обліку як безробітні.


Марія Жук розповіла присутнім про основі гарантії права на працю, правовий статус безробітного за чинним законодавством України та порядок його отримання, права та обов’язки зареєстрованих безробітних. 


Детальніше...

На хвилях обласного радіо обговорювали систему безоплатної правової допомоги

Деталі

gol

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання БВПД Світала Бідюк та адвокат, який надає безоплатну правову допомогу, Дмитро Ляшко взяли участь у передачі «Актуальна тема» на хвилях «Радіо край».

Фахівці системи надання безоплатної вторинної правової допомоги обговорювали в ефірі радіохвилі теми сплати судового збору та, звичайно ж, відкриття з 1 вересня бюро правової допомоги.

Детальніше...

Правопросвітницька робота Березнівського та Дубровицького бюро правової допомоги

Деталі

gol

Фахівці Березнівського та Дубровицького бюро правової допомоги провели виїзні прийоми громадян у населених пунктах відповідних районів.

Так, головний спеціаліст Березнівського бюро Юлія Пахальчук інформувала жителів Бронської та Яринівської сільських рад. А головний спеціаліст Дубровицького бюро Наталія Поліщук здійснила виїзний прийом громадян у Соломіївській сільській раді, до складу якої входять села Орв'яниця, Кураш та Соломіївка. 

Детальніше...

З питань пенсійного забезпечення консультували під час вебінару

Деталі

gol

Понад 80 жителів Рівненської області отримали безоплатну правову допомогу під час дистанційного онлайн-консультування на тему «Пенсійне забезпечення громадян: порядок призначення пенсій за вислугу років, пенсії працюючим пенсіонерам, визначення максимального і мінімального розміру пенсії, індексації пенсії, податок та військовий збір з пенсії».

Захід відбувся у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, а фахові роз'яснення надавали фахівець Рівненського місцевого Ірина Маланчук спільно із представником із головного управлінням Пенсійного фонду України у Рівненській області Тетяною Папушею

Детальніше...

Центри з надання БВПД Рівненщини з початку року видали понад 3000 доручень

Деталі

gol-rc

З початку 2016 року центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рівненщини видали понад 3000 доручень адвокатам для забезпечення конституційних прав жителів Рівненщини.

Зокрема, 2280 доручень видав Регіональний центр для захисту у кримінальних провадженнях, а 735 доручень – місцеві центри для представництва інтересів громадян у судах. 

Детальніше...

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua