Директор Регіонального центру прозвітував перед журналістами про діяльність системи БПД у 2016 році

Деталі

gol

Сьогодні, 18 січня, в інформаційно-освітньому центрі InfoHub відбулася прес-конференція за підсумками роботи системи безоплатної правової допомоги Рівненщини та Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за 2016 році.


Участь у заході взяв директор Регіонального центру Василь Овдіюк, начальник ГТУЮ Іванна Смачила, керівники його структурних підрозділів та представники ЗМІ.

Детальніше...

Завтра відбудеться прес-конференція за підсумками 2016 року

Деталі

bpd-logo

Завтра, 18 січня, об 11.00 в інформаційно-освітньому центрі InfoHub за адресою вул. Словацького, 3а, відбудеться прес-конференція за підсумками роботи системи безоплатної правової допомоги Рівненщини у 2016 році.

Участь у заході візьме директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк, який розповість про досягнення системи БПД у 2016 році, відкриття бюро правової допомоги та плани на 2017 рік.

Детальніше...

Суд визнав право власності на майно

Деталі

dragan

До Дубенського місцевого центру звернулась пані Ірина (ім’я жінки змінене), яка потребувала правової допомоги у питанні щодо оформлення права власності на придбаний об’єкт незавершеного будівництва.

Місцевий центр видав доручення № 017/1-0000071 від 19.11.2015 року для адвоката Володимира Драгана.

Детальніше...

За 15 місяців роботи до контакт-центру системи БПД надійшло майже 170 тисяч вхідних дзвінків

Деталі

gol

Упродовж функціонування єдиного всеукраїнського контактного центру системи безоплатної правової допомоги в Україні, починаючи із жовтня 2015 року, до нього звернулось 168 885 громадян.


Третину телефонних дзвінків (40%), які цілодобово приймають 16 операторів контакт-центру на гарячу лінію 0-800-213-103, становили запити інформації про адреси, контактні дані та графіки роботи бюро, місцевих та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також стосувалися консультування з питань, пов'язаних з наданням безоплатної правової допомоги (видів безоплатної правової допомоги, порядку її отримання, категорій осіб, які мають право на різні види БПД, скарг на роботу центрів з надання БВПД та адвокатів тощо).

Детальніше...

Сформовано першу сотню програми «Адвокат майбутнього»

Деталі

gol advokat-majbutniogo

Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього».

Програма «Адвокат майбутнього» реалізовується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Детальніше...

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua