Безоплатну правову допомогу надали під час дистанційного онлайн-консультування

Деталі

golovna

76 мешканців Рівненської області отримали безоплатні юридичні послуги під час правового вебінару «Договірні відносини», який відбувся у рамках програми «Бібліоміст» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.


Тематичний захід проводився спільно з партнерською громадською організацією Союз споживачів України «Захід-Партнер».

Детальніше...

Місцеві центри отримають нову функцію у сфері державної реєстрації громадських формувань

Деталі

sarny

Наказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5 передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


З метою реалізації наказу, Координаційним центром з надання правової допомоги у співпраці з головними територіальними управліннями юстиції в областях та м. Києві, а також державним підприємством «Національні інформаційні системи» планується здійснення низки кроків.

Детальніше...

Поширення інформаційних матеріалів про права внутрішньо переміщених осіб

Деталі

golovna

На виконання плану заходів, спрямованих на підвищення обізнаності про права внутрішньо переміщених осіб, працівники Сарненського місцевого центру з надання БВПД провели робочі зустрічі з керівниками установ соціального спрямування Дубровицького району.

Зокрема, фахівці центру зустрілися з начальником управління праці та соціального захисту населення Дубровицької РДА Валентином Буткевичем та фахівцями установи, які безпосередньо працюють з внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше...

Працівники Сарненського МЦ продовжують надавати консультації в рамках співпраці з громадськими приймальнями

Деталі

1

Практика співпраці з громадськими приймальнями народних депутатів виклики хороші відгуки у помічників нардепів та жителів громад, які звертаються для вирішення своїх нагальних проблем.

Тож на запрошення керівника громадської приймальні Василя Яніцького Оксани Слободзян сьогодні, 23 червня, фахівці центру провели виїзний прийом громадян у Дубровиці. Участь в ньому взяли начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Юлія Олешкевич та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання БППД Інна Шокот.

Детальніше...

Відбулося засідання керівної ради директорів системи надання безоплатної вторинної правової допомоги Рівненщини

Деталі

golovna

Днями у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області відбулося засідання керівної ради директорів системи надання БВПД Рівненщини. Основні питання, що виносилися на порядок денний, – підготовка узгоджених пропозицій щодо зміни підпорядкованості Бюро правової допомоги, внесення змін до штатних розписів та кошторисів Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, а також організація проведення конкурсу на посади начальників/заступників начальників Бюро правової допомоги.

Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів Регіонального центру, а також директори місцевих центрів. Засідання пройшло під головуванням виконуючого обов’язки директора Регіонального центру Сергія Іллюка.

Детальніше...

   
© 2014-2015 Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua