Бачення щодо відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної правової допомоги – завершальне відкрите обговорення

Деталі

image-0-02-05-d48903261d89e1e5b7f02c7ea6c31d7272dcc041725024547b2b403f2886c86d-V«Запропонований проект змін до нормативно-правової бази, що регулює порядок і умови відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД, в цілому враховує рекомендації експертів, які стосуються спрощення для адвокатів формату та процедур такого відбору. З урахуванням деяких додаткових корекцій відповідний проект постанови може бути винесений на розгляд Уряду найближчим часом», - такого висновку дійшли учасники круглого столу «Система відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги: обговорення проекту змін до нормативної бази». Захід відбувся у Києві 26 квітня за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується урядом Данії.

Детальніше...

Обговорення удосконалення системи БВПД та підвищення якості правових послуг за результатами місії МРКП

Деталі

eqweqeqw1

26 квітня 2017 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, в рамках завершального етапу місії керівників новоствореного управління «Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» (далі – МРКП) на чолі з начальником управління Барбарою Калюжною, відбувся конструктивний діалог між працівниками системи БВПД та адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, щодо можливих кроків в реалізації завдань новостворених МКРП.

Детальніше...

СММ ОБСЄ в Україні моніторить стан надання БПД внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО

Деталі

обсє3

26 квітня 2017 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області відбулась зустріч працівників системи БПД на чолі з директором Василем Овдіюком та адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, зі спостерігачем спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Лаурою Джеффрі, яка працює у супроводі асистента-перекладача Інни Гордієнко.


Лаура Джеффрі розповіла про діяльність спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні:

Детальніше...

Розвиток системи БПД – у середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плані пріоритетних дій Уряду на 2017 рік

Деталі

kabinet-ministrov-ukrainy

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2017 року №275-р Уряд затвердив середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 року та план пріоритетних дій Уряду на 2017 рік. Однією із стратегічних цілей, визначених планами, є забезпечення рівного доступу до правосуддя та правової допомоги через подальший розвиток системи безоплатної правової допомоги в Україні.

 

Детальніше...

Консолідація зусиль по забезпеченню доступу до правової допомоги

Деталі

7

24 квітня 2017 року на Рівненщині розпочалась місія керівників новоствореного управління «Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» (далі – МРКП) на чолі з начальником управління Барбарою Калюжною. В роботі місії також приймають участь начальник організаційного відділу Іван Пахота та начальник методичного відділу Володимир Гошовський. Дана місія матиме на меті ідентифікацію успішних практик у роботі центрів з надання БВПД з різними зацікавленими сторонами; виявлення потреб у навчанні та проведенні у зв’язку із цим відповідних заходів з різними професійними спільнотами в системі БПД.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Мін’юст проведе конкурс на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги
  2. Об'єднання зусиль державних органів та громадських організацій по забезпеченню конституційних прав затриманих осіб
  3. Порядок прийняття та оформлення спадщини неповнолітніми
  4. Березнівське бюро правової допомоги: медіація як засіб врегулювання конфлікту
  5. ГО «Кримська діаспора Рівненщини» перевірятиме надання безоплатної правової допомоги при затриманні
  6. Система БПД Рівненщини – за чисте довкілля
  7. Начальник відділу представництва Сарненського МЦ добилася збільшення розміру аліментів
  8. Як отримати соціальну картку учасника АТО?
  9. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні: випуск №23
  10. Практична допомога від Регіонального центру як спосіб підвищення якості надання правових послуг
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua