Консультування в режимі онлайн як спосіб розширення доступу до БПД

Деталі

gol

Практика Рівненського місцевого центру щодо надання консультацій та роз’яснень через Skype жителям області з актуальних питань продовжується.

Так, вчора, 29 березня, на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки працював дистанційний пункт, онлайн-консультування під час якого надавав адвокат, який співпрацює з Рівненським МЦ, Олександр Негрей.

Детальніше...

Правове виховання молодого покоління – важлива складова побудови правової держави

Деталі

gol

Діяльність Сарненського місцевого центру, яка спрямована на роботу з поколінням, що підростає, є актуальним питанням для утворення правової держави та громадянського суспільства.

Тому директор Сарненського місцевого центру з надання БВПД Микола Павлюк  взяв участь у відкритій виховній годині на тему «Права та обов'язки людини в Україні та Євросоюзі», яка проводилася для студентів Сарненського професійного аграрного ліцею. 

Детальніше...

Як підвищити правову спроможність громадян, знають фахівці Рівненського МЦ

Деталі

gol

Керівник Корецького бюро правової допомоги Олена Миронець відвідала Річецьку сільську раду, де провела семінар на тему, яка у цій місцевості є досить актуальною, – «Визнання спадщини відумерлою органом місцевого самоврядування».

Після семінару керівник бюро у рамках мобільного пункту консультування надавала жителям сільської ради юридичні консультації та роз’яснення з проблемних питань. 

Детальніше...

Розвиток функції представництва – стратегічне завдання системи БПД

Деталі

gol

Сьогодні, 27 березня, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк провів нараду з працівниками Сарненського місцевого центру.

Зокрема, обговорювалися питання щодо дотримання бюджетної дисципліни, законодавства про публічні закупівлі, збереження та використання придбаних матеріальних активів, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів і товарно-матеріальних цінностей та ефективне функціювання системи внутрішнього контролю. 

Детальніше...

Правники Сарненського місцевого центру консультували громадян у віддалених населених пунктах

Деталі

gol

 

За тиждень, що минає, працівники Березнівського, Володимирецького та Дубровицького бюро правової допомоги Микола Ничипорук, Ірина Демидчик та Наталія Райлян провели низку виїзних прийомів громадян. 

Такі заходи проводяться з метою підвищення правової грамотності жителів районів під час надання безоплатних консультацій з питань, які їх цікавлять, а також інформування про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Система безоплатної правової допомоги – на захисті прав ув’язнених
  2. Взаємодія з органами місцевого самоврядування як можливість розширення доступу до безоплатної правової допомоги
  3. Правопросвітницька робота – вклад у розвиток правової держави
  4. Сарненський МЦ: виїзні прийоми покращують доступ краян до правової допомоги
  5. Співпраця бюро правової допомоги з громадськими організаціями для підвищення правової грамотності населення
  6. Начальник відділу представництва домігся скасування постанови про повернення виконавчого документу
  7. Децентралізація повноважень – важливий елемент розвитку системи БПД
  8. Активне правопросвітництво від фахівців Рівненського місцевого центру
  9. «Закон Савченко»: основні моменти надання БВПД засудженим
  10. Важливий напрям діяльності місцевих центрів – покращення правової обізнаності громадян
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua