Хроніка громадського захисту

Суд визнав право власності на майно

Деталі

dragan

До Дубенського місцевого центру звернулась пані Ірина (ім’я жінки змінене), яка потребувала правової допомоги у питанні щодо оформлення права власності на придбаний об’єкт незавершеного будівництва.

Місцевий центр видав доручення № 017/1-0000071 від 19.11.2015 року для адвоката Володимира Драгана.

Детальніше...

Адвокат відстояв в суді право клієнта на пільгову пенсію

Деталі

onishchuk-nychyporuk

Восени 2016 року пан Володимир (ім’я чоловіка змінене) звернувся із письмовою заявою до управління Пенсійного Фонду України в Березнівському районі. У документі чоловік просив призначити пенсію за віком на пільгових умовах, оскільки працював на роботі зі шкідливими і важкими умовами праці.

Однак управління Пенсійного Фонду у призначенні пенсії на пільгових умовах відмовило, оскільки підприємство, де працював пан Володимир, не надало інформації про проведення атестації робочого місця, як того вимагає чинне законодавство.

Детальніше...

За підтоплення квартири відшкодує майнову і моральну шкоди

Деталі

pashkevych-nova

До Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Надія (ім’я жінки змінене) з проханням допомогти їй у вирішенні питання про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок підтоплення її квартири.

Центр призначив жінці адвоката Ірину Пашкевич за дорученням №017/2-0000052 від 05.02.2016 р.

Детальніше...

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua