Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Архів новин  

Червень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокатам  

Advocats

   

Правопросвітництво як основна можливість посилення правової освіти громадян

Деталі

gol

Виїзди у віддалені населені пункти – одна з можливостей охопити якомога більше громадян для забезпечення їх безоплатною правовою допомогою шляхом надання юридичних консультацій та роз’яснень.

Тому фахівці Сарненського місцевого центру днями здійснили робочий візит у Любиковицьку сільську раду.

Детальніше...

Ключові результати та актуальні питання надання БПД в Україні представлено на колегії Мін’юсту

Деталі

gol

Вчора, 22 червня, відбулася колегія Міністерства юстиції України. Її учасниками стали представники центрального апарату відомства, головних територіальних управлінь юстиції, а також підвідомчих установ та установ у сфері управління та координації міністерства.


В.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк представив ключові результати та розповів про актуальні питання надання безоплатної правової допомоги в Україні. Участь у колегії взяли також представники Координаційного центру та директори регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Порушення при затриманні громадян – основне питання під час семінару з поліцейськими

Деталі

emblema1

Відповідно до розробленого плану проведення спільних заходів для роз'яснення основних моментів при затриманні працівниками поліції громадян, у Сарненському відділі поліції пройшов практичний семінар.


Такий захід відбувся на виконання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги, адже одним з напрямків такої діяльності є зустрічі з працівниками відділень поліції для обговорення дотримання вимог Кримінального-процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення при затриманні громадян.


Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2016 році

Деталі

gol

Публічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2016 року.


У нашому публічному звіті дізнайтеся детально про:

Детальніше...

На меті – надання правової допомоги тим, хто перебуває на обліку у службі пробації

Деталі

IMG 4467 1

Основне задання співпраці системи безоплатної правової допомоги Рівненщини з уповноваженими органами з питань пробації полягає у наданні якісної правової допомоги громадянам, які перебувають на обліку у цій службі.


Тому центри з надання БВПД та бюро правової допомоги налагоджують таку співпрацю у районних центрах Рівненської області. Зокрема, в Острозькому бюро правової допомоги відбулася робоча зустріч на тему взаємодії системи БПД з уповноваженими органами з питань пробації. 

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні: випуск №25

Деталі

logodagest

Вийшов 25-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж травня-червня 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

 

Завдяки діям адвоката обвинувальний вирок скасований, а справа направлена на новий розгляд

Деталі

samorokov

Пан Андрій (ім’я чоловіка змінене) обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 Кримінального кодексу України (заподіяння середнього ступеня тяжкості тілесного ушкодження з необережності). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі терміном до 2 років.

На підставі доручення №017-0000718 від 18.08.2015 р. захист клієнта у кримінальному провадженні здійснював адвокат Валентин Самороков.

Детальніше...

 

Система БПД та уповноважені органи з питань пробації: співпраця триває

Деталі

gol

Директор Рівненського місцевого центру Алла Негрей та головний спеціаліст відділу моніторингу Регіонального центру Олександр Кузик провели робочу зустріч зі службою пробації у Корецькому та Гощанському бюро правової допомоги з питань подальшої взаємодії. 

У робочій зустрічі також взяли участь керівники Корецького та Гощанського бюро правової допомоги Оксана Костюк та Сергій Дубич, начальник Корецького районного сектору з питань пробації Святослав Степанюк та начальник Гощанського районного сектору з питань пробації Сергій Демченко

Детальніше...

 

Методичні рекомендації щодо розробки місцевих програм надання БПД: видано спеціальний посібник

Деталі

gol

Завершено роботу над методичними рекомендаціями «Програма надання безоплатної правової допомоги: розроблення, планування, виконання, звітування», які мають на меті надати місцевим громадам практичні інструменти для розв’язання актуальних проблем громади шляхом розроблення та реалізації цільових програм надання безоплатної правової допомоги, базуючись на вже напрацьованому в Україні досвіді.


Посібник буде актуальним та корисним в роботі місцевим громадам, зокрема, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях, а також – усім провайдерам безоплатної правової допомоги. Робота над створенням посібника та його видання здійснено за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Міжнародного фонду «Відродження».


Детальніше...

 

Тема дня – окремі аспекти державної реєстрації

Деталі

gol

У п’ятницю, 16 червня, у Рівному відбувся круглий стіл, який організувало відділення Асоціації правників України в Рівненській області, присвячений обговоренню питань щодо окремих аспектів державної реєстрації в Україні.

Участь у заході також взяли працівники Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області на чолі з в.о. директора Сергієм Іллюком, а також адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. 

Детальніше...

 
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua