Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Архів новин  

Лютий 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Налагодження дієвої співпраці з судовими та правоохоронними органами Дубенщини

Деталі

gol

Сьогодні, 24 лютого, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Овдіюк та заступник директора Сергій Іллюк з метою налагодження ефективної взаємодії зустрілися з керівниками судових та правоохоронних органів Дубенського району.

Під час зустрічей обговорювалися питання забезпечення конституційних прав громадян Дубенщини.

Детальніше...

Перша група учасників програми «Адвокат Майбутнього» розпочала навчання

Деталі

gol

18-20 лютого 2017 року для першої групи учасників програми «Адвокат Майбутнього» (далі – Програми) пройшов перший модуль, присвячений питанням роботи з клієнтом. З учасниками працювала тренер першого модулю Ірина Глущенкова та експерт Програми Сергій Гончаренко за підтримки експерта українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Іванни Ібрагімової.

 

Тренінг відкрив керівник Програми Андрій Вишневський. Участь у тренінгу також взяли президент Асоціації правників України Денис Бугай, менеджер проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть, експерт з питань професійного розвитку Канадської асоціації юристів Шейла Редел, голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько та команда Програми «Адвокат Майбутнього».

Детальніше...

Сарненський МЦ: виїзні прийоми для підвищення правової спроможності громадян

Деталі

gol

Проведення різнопланових заходів в рамках правопросвітницької діяльності працівниками Сарненського місцевого центру та бюро правової допомоги є одним із основних напрямів діяльності на 2017 рік.

Фахівці Сарненського місцевого центру Юлія Болкуневич та Аліна Харченко провели виїзний прийом громадян у Костянтинівській сільській раді. Громадян, які звернулися за безоплатною правової допомогою, цікавили питання оформлення та терміни прийняття спадщини. 

Детальніше...

Острозьке бюро правової допомоги консультує жителів району

Деталі

gol

На виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром надання правової допомоги в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості вкотре працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Острозького бюро правової допомоги.


У рамках роботи дистанційного пункту керівник бюро Марія Жук інформувала відвідувачів центру зайнятості про систему безоплатної правової допомоги в Україні, завдання та функції бюро, а також про категорії осіб, які за законом мають право на безоплатну правову допомогу. 

Детальніше...

Понад 100 жителів Рівненщини отримали допомогу під час онлайн-консультувань

Деталі

gol

Нещодавно Рівненський місцевий центр з надання БВПД та Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека було продовжили домовленість про співпрацю і підписали Меморандум на 2017 рік.

А вже вчора, 22 лютого, у рамках програми «Бібліоміст» в обласній бібліотеці відбувся дистанційний пункт консультування за участю головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Наталії Грибенко та адвоката, який співпрацює з Рівненським МЦ, Ігоря Байди.

Детальніше...

Директор Рівненського МЦ та міський голова Рівного домовилися про спільні прийоми громадян

Деталі

gol

Для налагодження ефективної співпраці з Рівненською міською радою директор Рівненського місцевого центру Алла Негрей зустрілася з міським головою Володимиром Хомком.

 Директор Рівненського МЦ розповіла про діяльність місцевого центру, про зміни в законодавстві, що стосуються безоплатної правової допомоги і можливості її реалізації. Були обговорені варіанти взаємодії міського голови з місцевим центром для надання юридичних консультацій громадянам, які звертаються за допомогою до міської ради.

Детальніше...

 

Офіційно відкрито програму «Адвокат майбутнього»

Деталі

gol

У минулу п’ятницю, 17 лютого, в Будинку прийомів уряду в Києві відбулося офіційне відкриття програми «Адвокат Майбутнього» – першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів, під час якого презентували підхід до реалізації навчальної програми та її основні складові.

Перша сотня учасників «Адвокат Майбутнього», серед яких і адвокати з Рівнещини, мала можливість познайомитися з розробниками навчальної програми, експертами й тренерами, а також почути про досвід співпраці між юридичними спільнотами України та Канади у сфері професійного розвитку.

Детальніше...

 

Фахівець Сарненського МЦ довела у суді право учасника АТО на грошову допомогу

Деталі

uchasnyk-ato

Наприкінці 2016 року пан Володимир (ім’я чоловіка змінене) звернувся з письмовою заявою до Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації (далі – Центр) про виплату йому до 5 травня 2016 року недоплаченої грошової допомоги як учаснику бойових дій.

Однак Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат відмовив пану Володимиру.

Детальніше...

 

Трудові будні Корецького бюро правової допомоги

Деталі

gol

Керівник Корецького бюро правової допомоги Олена Миронець взяла участь у сесії Корецької районної ради, під час якої роз’яснила зміни в законодавстві щодо розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу.

Насамперед Олена Миронець звернула увагу присутніх на зміни в законодавстві про безоплатну правову допомогу. Надала роз’яснення щодо осіб на яких поширюються законодавчі новели, а саме щодо безкоштовного доступу ветеранів війни, учасників бойових дій та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до безоплатної вторинної правової допомоги не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких інших правових питань.

Детальніше...

 

Допоможімо правозахисниці Наталії Маркочевій у боротьбі з хворобою

Деталі

gol

Трапилося так, що наша колега, активна правозахисниця та адвокат Наталія Маркочева, яку багато хто знає особисто як захисницю прав вразливих верств населення, наразі сама потребує допомоги. Наталія з серпня 2016 року бореться з раком (стадія ІІ А). Вже зараз Наталія перенесла дві операції та 5 хіміотерапій. Попереду – ще 3 хіміотерапії.


На жаль, система забезпечення необхідними безоплатними ліками онкохворих в Україні не дає їм можливості лікуватися своєчасно. Лікарські препарати, які наразі Наталія не може отримати, необхідні їй негайно. Час у цій ситуації, на жаль, грає проти неї. Адже якщо не застосовувати препарат суворо за графіком, досягнутий результат попереднього лікування може бути втрачений.


Лікування дороговартісне – близько 800 тисяч гривень. Наталія та її родина потребують нашої допомоги.


Просимо усіх небайдужих допомогти!

Карта «ПриватБанку» 5168 7423 2067 2334.

Призначення платежу «благодійний внесок» отримувач Маркочева Наталія Вікторівна.

 
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua