Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Архів новин  

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Директор Регіонального центру прозвітував перед журналістами про діяльність системи БПД у 2016 році

Деталі

gol

Сьогодні, 18 січня, в інформаційно-освітньому центрі InfoHub відбулася прес-конференція за підсумками роботи системи безоплатної правової допомоги Рівненщини та Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за 2016 році.


Участь у заході взяв директор Регіонального центру Василь Овдіюк, начальник ГТУЮ Іванна Смачила, керівники його структурних підрозділів та представники ЗМІ.

Детальніше...

Завтра відбудеться прес-конференція за підсумками 2016 року

Деталі

bpd-logo

Завтра, 18 січня, об 11.00 в інформаційно-освітньому центрі InfoHub за адресою вул. Словацького, 3а, відбудеться прес-конференція за підсумками роботи системи безоплатної правової допомоги Рівненщини у 2016 році.

Участь у заході візьме директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк, який розповість про досягнення системи БПД у 2016 році, відкриття бюро правової допомоги та плани на 2017 рік.

Детальніше...

Суд визнав право власності на майно

Деталі

dragan

До Дубенського місцевого центру звернулась пані Ірина (ім’я жінки змінене), яка потребувала правової допомоги у питанні щодо оформлення права власності на придбаний об’єкт незавершеного будівництва.

Місцевий центр видав доручення № 017/1-0000071 від 19.11.2015 року для адвоката Володимира Драгана.

Детальніше...

За 15 місяців роботи до контакт-центру системи БПД надійшло майже 170 тисяч вхідних дзвінків

Деталі

gol

Упродовж функціонування єдиного всеукраїнського контактного центру системи безоплатної правової допомоги в Україні, починаючи із жовтня 2015 року, до нього звернулось 168 885 громадян.


Третину телефонних дзвінків (40%), які цілодобово приймають 16 операторів контакт-центру на гарячу лінію 0-800-213-103, становили запити інформації про адреси, контактні дані та графіки роботи бюро, місцевих та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також стосувалися консультування з питань, пов'язаних з наданням безоплатної правової допомоги (видів безоплатної правової допомоги, порядку її отримання, категорій осіб, які мають право на різні види БПД, скарг на роботу центрів з надання БВПД та адвокатів тощо).

Детальніше...

Сформовано першу сотню програми «Адвокат майбутнього»

Деталі

gol advokat-majbutniogo

Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього».

Програма «Адвокат майбутнього» реалізовується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Детальніше...

Робочі будні Рівненського МЦ та бюро правової допомоги

Деталі

gol

Керівник Костопільського бюро правової допомоги Мар’яна Шамбір взяла участь у зборах учасників бойових дій та ветеранів Афганістану, під час якого розглядалися питання щодо приєднання учасників бойових дій до Костопільської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Мар’яна Шамбір розповіла присутнім про роботу бюро, зокрема, наголосивши на тому, що право на безоплатну вторинну правову допомогу мають ветерани війни, учасники бойових дій (АТО), на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 

Детальніше...

 

Адресна правова допомога в дії

Деталі

gol

Працівники Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжують надавати адресну правову допомогу.

До місцевого центру зателефонував мешканець міста Дубно пан Іван (ім’я чоловіка змінене). За станом здоров'я він не зміг особисто завітати до МЦ у зв’язку з інвалідністю 2-ї групи. Чоловік просив спеціалістів центру відвідати його та допомогти йому скласти заяву у міжрайонну медико-соціальну експертну комісію. 

Детальніше...

 

Адвокат відстояв в суді право клієнта на пільгову пенсію

Деталі

onishchuk-nychyporuk

Восени 2016 року пан Володимир (ім’я чоловіка змінене) звернувся із письмовою заявою до управління Пенсійного Фонду України в Березнівському районі. У документі чоловік просив призначити пенсію за віком на пільгових умовах, оскільки працював на роботі зі шкідливими і важкими умовами праці.

Однак управління Пенсійного Фонду у призначенні пенсії на пільгових умовах відмовило, оскільки підприємство, де працював пан Володимир, не надало інформації про проведення атестації робочого місця, як того вимагає чинне законодавство.

Детальніше...

 

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"

Деталі

Photo prez03 січня Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як  повідомляє           офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

 

У Сарненському місцевому центрі відбулася підсумкова нарада

Деталі

gol

Сьогодні, 30 грудня, директор РЦ Василь Овдіюк з робочим візитом відвідав Сарненський місцевий центр з надання БВПД.

Там очільник Регіонального центру провів нараду за підсумками року з працівниками місцевого центру та обговорив напрямки подальшої роботи у 2017 році.

Детальніше...

 
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua