Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Жовтень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

Безоплатна правова допомога

   

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні: випуск №29

Деталі

logodagest

Вийшов 29-й випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Моніторинг діяльності та надання практичних рекомендацій – можливість покращення якості БПД

Деталі

гол

У рамках моніторингу діяльності Рівненського місцевого центру фахівці Регіонального центру з надання БВПД під керівництвом директора Василя Овдіюка провели виїзне спостереження за роботою Радивилівського бюро правової допомоги.


Участь у заході також взяли фахівці Рівненського місцевого центру на чолі з директором Аллою Негрей. Під час візиту фахівці Регіонального та місцевого центрів провели перевірку стану справ щодо основних напрямків роботи.

Детальніше...

Повноваження поліції у справах про адміністративні правопорушення

Деталі

1

Перетворення міліції України в Національну поліцію привертає увагу всього українського суспільства та міжнародного співтовариства, а також супроводжується змінами положень нормативно-правових актів, які визначають компетенцію органів і підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.

Які ж повноваження має поліція у справах про адміністративні правопорушення, консультують фахівці Рокитнівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Над удосконаленням законодавства у сфері БПД працює робоча група в Києві

Деталі

гол

Вчора, 19 жовтня, у столиці розпочалося засідання робочої групи з удосконалення законодавства у сфері надання безоплатної правової допомоги. Робоча група працюватиме до 22 жовтня. Захід проходить за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».


Участь у заході також бере директор Сарненського місцевого центру Микола Павлюк.


Детальніше...

Донорство крові та її компонентів: які пільги гарантує держава?

Деталі

гол

Наразі, коли наша держава переживає складний період своєї історії, що зумовлений ситуацією на Сході, а також у зв’язку з серйозними захворюваннями поширеними є акції, пов’язані зі здачею крові. При цьому кров здають усі охочі, які за відповідними медичними показниками стану свого здоров’я, можуть бути донорами крові.


Окрім користі для здоров’я, здача крові передбачає і ряд державних соціально-економічних гарантій. Детальніше консультують фахівці Острозького бюро правової допомоги.


Детальніше...

Розширюємо мережу партнерів з метою захисту законних прав та інтересів громадян

Деталі

gol

Сарненський місцевий центр продовжує проводити різнопланові правопросвітницькі заходи з метою розширення мережі партнерів БПД, консультування та інформування жителів Рівненщини задля підвищення їх правової свідомості та культури, реалізації та захисту їх прав і законних інтересів.

Тому нещодавно директор Сарненського місцевого центру Микола Павлюк продовжив цикл навчань для бібліотекарів Березнівського району «У пошуках правової інформації». 

Детальніше...

 

Практика виїзних прийомів громадян на території Кореччини залишається актуальною

Деталі

гол

Значна частина громадян, які потребують правових консультацій, не мають змоги відвідати місцевий центр з надання БВПД чи бюро правової допомоги. Тому практика проведення виїзних прийомів громадян – це один зі способів розширення доступу до безоплатної правової допомоги.


Так, нещодавно керівник Корецького бюро правової допомоги Оксана Костюк відвідала с. Гвіздів, де роз’яснила працівникам сільради та місцевим жителям особливості договору оренди землі. 

Детальніше...

 

Оскарження нотаріальних дій або відмова у їх вчиненні: що потрібно знати

Деталі

гол

Під час здійснення господарської діяльності юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, а також певних правочинів фізичними особами доволі часто виникає потреба у вчиненні  нотаріальних дій, зокрема посвідчення прав, а також фактів, що мають юридичне значення.

Що необхідно робити в разі відмови нотаріуса вчиняти нотаріальну дію або як оскаржити вже вчинену нотаріусом дію, консультують фахівці Володимирецького бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

Захист прав громадян шляхом надання безоплатних правових консультацій

Деталі

гол

Упродовж тижня, що минув, працівники бюро правової допомоги Сарненського місцевого центру здійснювали виїзні прийоми громадян з метою консультування та інформування про їхні законні права та можливості.

Так, керівник Володимирецького бюро правової допомоги Ірина Демидчик провела виїзний прийом громадян у Каноницькій сільській раді в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у населених пунктах Рівненської області.

Детальніше...

 

Дубенське бюро правової допомоги: налагоджуємо міжнародну співпрацю

Деталі

гол

Вчора, 11 жовтня, фахівці Дубенського бюро правової допомоги провели робочу зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні.

Місію ОБСЄ представляли спостерігач Лаура Джефрі та асистент-перекладач Інна Гордієнко.

Детальніше...

 
   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua