Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Грудень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

Безоплатна правова допомога

   

Через неправильний переклад чоловіка, який не чує, оштрафували на 10 тисяч гривень

Деталі

gubar

До Рівненського місцевого центру з надання БВПД звернувся пан Олег (ім’я чоловіка змінене), який потребував допомоги для оскарження постанови суду про застосування адміністративного стягнення.

Так, постановою Рівненського міського суду пана Олега був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП з накладенням стягнення у вигляді штрафу розміром 10 тис. 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. 

Детальніше...

Порядок задоволення вимог до банку, що перебуває у процесі ліквідації

Деталі

гол

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає процедуру виведення неплатоспроможного банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації в банку наступного робочого дня після офіційного отримання рішення Нацбанку про віднесення його до категорії неплатоспроможних.

Детальніше щодо черговості та порядку задоволення вимог до банку, що перебуває у процесі ліквідації, консультують фахівці Рівненського місцевого центру.

Детальніше...

Як на Рівненщині пройшов Всеукраїнський тиждень права

Деталі

гол

Традиційно на початку грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. З цієї нагоди фахівці системи БПД Рівненщини упродовж тижня, що минув, провели значну кількість різнопланових заходів.

Так, днями директор Регіонального центру Василь Овдіюк спільно з директором Сарненського місцевого центру Миколою Павлюком провели для учнів ЗОШ №3 м. Сарни «Подорож у світ юридичних професій». 

Детальніше...

Що робити, якщо вас затримали працівники поліції

Деталі

гол

Якщо вас затримали працівники поліції, це зовсім не означає, що ви – злочинець. Просто будь-який патрульний має право затримати вас для з’ясування особи або причетності до раніше скоєних злочинів. У цій ситуації не забувайте, що у вас теж є свої права, які потрібно знати і вміти ними користуватися.

Детальніше щодо порядку дій особи, яку затримали працівники поліції, консультують фахівці Сарненського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Про Всеукраїнський тиждень права, національний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» і досягнення системи БПД

Деталі

гол

Взаємодія з засобами масової інформації – це один з найбільш ефективних методів поширення інформації про діяльність та здобутки системи безоплатної правової допомоги Рівненщини.


Зокрема, за період з 1 січня 2017 року у ЗМІ Рівненщини було розміщено понад 600 публікацій, телевізійних та радіосюжетів про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права на Рівненщині: правопросвітництво триває

Деталі

гол

На Рівненщині кожного дня проводяться заходи, реалізація яких запланована з нагоди Всеукраїнського тижня права і які мають на меті проінформувати якомога більшу кількість громадян про права українців та можливості їх захисту.


Так, сьогодні, 7 грудня, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Світлана Бідюк та начальник відділу комунікацій і забезпечення доступу до публічної інформації Оксана Марчук взяла учать у виховній годині у Рівненському коледжі економіки та бізнесу. 

Детальніше...

 

Онлайн-консультації: понад 100 жителів Рівненщини взяли участь у черговому вебінарі

Деталі

гол

Як і анонсувалося, учора, 6 грудня, у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся черговий вебінар із циклу відеоконференцій «Твоє право», організований правниками Рівненського місцевого центру.

З питань адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху жителів Рівненщини консультували головний спеціаліст відділу представництва Віталій Пархоменко і головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Богдан Лісовець.

Детальніше...

 

Як врегулювати конфлікт інтересів, дізналися фахівці системи БПД Рівненщини

Деталі

гол

Днями у Рівному відбувся семінар-тренінг щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також дотримання заборон та обмежень, передбачених ЗУ «Про запобігання корупції».


Участь у заході взяли фахівці Регіонального центру Оксана Марчук та Олександр Кузик, а також працівники Рівненського та Сарненського місцевих центрів з надання БВПД і бюро правової допомоги. 

Детальніше...

 

Обізнаний – значить, захищений: фахівці системи БПД з нагоди Всеукраїнського тижня права відвідали навчальні заклади Рівненщини

Деталі

гол2

Підвищувати правову культуру та обізнаність молодого покоління – це одне з пріоритетних завдань системи безоплатної правової допомоги в Україні. Тому в рамках реалізації на Рівненщині Всеукраїнського тижня права фахівці системи БПД провели низку заходів у навчальних закладах, учать у яких взяли понад 350 жителів Рівненщини.


Так, сьогодні, 6 грудня, директор Регіонального центру Василь Овдіюк зустрівся зі студентами Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України.

Детальніше...

 

На Рівненщині активно розпочався Всеукраїнський тиждень права

Деталі

3

Працівники системи БПД Рівненщини активно долучилися до проведення різноманітних заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права, який традиційно проводиться у перший тиждень грудня та має на меті підвищення рівня правової освіти громадян. Всього протягом понеділка відбулося 17 правопросвітницьких заходів, участь у яких взяли понад 550 громадян.


Фахівці Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД при проведенні заходів охоплюють різноманітні категорії громадян: не лише школярів, студентів чи педагогів, а й також працівників правоохоронних органів, станов виконання покарань, засуджених тощо. Наразі це особливо актуально у зв’язку з прийняттям суттєвих змін до законодавства.

Детальніше...

 
   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua