Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Серпень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Працівники системи БПД допомогли достроково отримати орендну плату за паї

Деталі

IMG 606520 серпня 2017 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк, на запрошення Спасівського сільського голови Романа Кравця, прийняв участь у заходах з нагоди 530-ї річниці села Цурків. Під час перебування на заході Василь Овдіюк проінформував жителів села про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні та провів прийом громадян.

В ході проведення правороз’яснювальної кампанії особлива увага селян була закцентована на останніх ініціативах Мін’юсту щодо недопущення порушень прав власників земельних паїв та на можливості вільно розпоряджатись своєю земельною ділянкою.

Детальніше...

Організація надання безоплатної правової допомоги у Радивилівському бюро правової допомоги Рівненського МЦ

Деталі

IMG 6065Днями заступник начальника відділу організації та надання безоплатної вторинної правової допомоги РЦ з нБВПД у Рівненській області Павло Бірук відвідав Радивилівське бюро правової допомоги Рівненського МЦ.

В межах зазначеного заходу проведено консультування осіб, які зверталися до бюро з різних питань. Під час спілкування з громадянами останніх проінформовано щодо порядку розгляду звернень та порядку оформлення заяв до бюро та випадки звернення громадян до Регіонального центру з НБВПД.

Детальніше...

Річниця роботи першого відкритого в Україні бюро правової допомоги: досягнення, сьогодення та перспективи

Деталі

IMG 6065Саме під такою назвою 17 серпня в Млинові відбувся круглий стіл з нагоди першої річниці діяльності Млинівського бюро правової допомоги. Нагадаємо, рік тому Міністр юстиції Павло Петренко відкрив там перше в Україні бюро правової допомоги

Участь у круглому столі взяли працівники системи БВПД Рівненщини на чолі з директором РЦ з надання БВПД у Рівненській області Василем Овдіюком, представники органів місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів, юридичної спільноти, громадських організацій та адвокати, які надають БВПД.

Детальніше...

Радник Міністра юстиції консультував громадян в рамках роботи мобільного пункту доступу до БПД на Здолбунівщині

Деталі

gol

Сьогодні, 17 серпня, у селищі Мізоч, відповідно до розробленого графіку роботи мобільних точок доступу до системи БПД у населених пунктах Рівненської області, заступник директора Регіонального центру Сергій Іллюк, радник Міністра юстиції Андрій Помазанов та начальник ГТУЮ Іванна Смачило консультували місцевих жителів.

Основні питання, з якими зверталися жителі Мізоча, стосувалися, звичайно ж, земельних правовідносин: рейдерського захоплення земельних ділянок, укладення та реєстрація договорів оренди, вирішення земельних спорів, порядку отримання земельної ділянки тощо. 

Детальніше...

Обізнаний – значить захищений: фахівці Сарненського МЦ консультують щодо земельних питань

Деталі

gol

В рамках проведення правопросвітницької кампанії серед населення з метою правового регулювання земельних відносин фахівці Сарненського місцевого центру відвідали Кам’яне-Случанську сільську раду.


Зокрема, Ірина Дубровська провела прийом громадян, під час якого надавала фахові правові консультації з різноманітних питань. 


Детальніше...

Порушення земельного законодавства: які можливі наслідки?

Деталі

gol

Згідно з ч.1 ст. 211 Земельного кодексу України, громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність за порушення земельного законодавства.

Детальніше щодо можливої відповідальності за недотримання норм Земельного кодексу консультують фахівці Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Детальніше...

 

Щодо актуальних аспектів земельних правовідносин рівненчан консультували в режимі онлайн

Деталі

гол

Сьогоднішній день для працівників Рівненського місцевого центру був насичений різними заходами. Як і анонсувалось, у Рівненській обласній універсальній наукові бібліотеці відбулася відеоконференція на тему «Актуальні аспекти земельного законодавства».

Така тема обрана не випадково. Адже значну частину громадян, які звертаються до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги, цікавлять саме питання земельних правовідносин. 

Детальніше...

 

Система БПД Рівненщини реалізовує масштабну кампанію з антирейдерських ініціатив Мін’юсту

Деталі

gol

Вчора, 14 серпня, директор Регіонального центру з надання БВПД Василь Овдіюк відвідав Спасівську сільську раду Здолбунівського району, аби застерегти місцевих жителів від можливого рейдерського захоплення землі чи урожаю.

Питання боротьби з рейдерством в Україні є дуже актуальним, тому за ініціативи Міністра юстиції Павла Петренка в регіонах створюються оперативні штаби, які реагуватимуть на спроби захоплення землі чи зібраного збіжжя. Окрім того, працюватимуть мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з метою консультування громадян щодо можливих рейдерських атак.

Детальніше...

 

Анонс! Завтра відбудеться онлайн-консультування з питань земельного законодавства

Деталі

анонс

Завтра, 15 серпня, об 11:00 у навчально-тренінговому центрі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відеоконференція на тему «Актуальні аспекти земельного законодавства».

Роз’яснення надаватиме адвокат, яка співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Катерина Самардак.

Детальніше...

 

Поліцейським Рівного нагадали, що про затримання громадян необхідно повідомляти центри з надання БВПД

Деталі

gol

Днями заступник начальника відділу організації надання БВПД Регіонального центру Павло Бірук взяв участь у семінарі для працівників Рівненського відділу поліції ГУНП у Рівненській області.

Тема заходу – порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб.

Детальніше...

 
   

career

   

logo openeurope

   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   

Безоплатна правова допомога

   
   
   
   

Digest-300x238

   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua