Об'єднання зусиль надавачів правової допомоги Рівненщини

Деталі

1

Процес об"єднання зусиль надавачів правової допомоги Рівненщини закріплений в положеннях Меморандуму про співробітництво.

13.09.2018 року згаданий Меморандум спільно з Регіональним центром з надання БВПД підписали голова Ради адвокатів Сергій Удовиченко, голова відділення Асоціації правників України Алла Філатова, начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

Детальніше...

Стоп Булінг – у фокусі уваги

Деталі

1

Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини - все це може стати причинами цькування дитини. Тривалі агресивні дії щодо іншого в світі називають булінгом.

Україна - в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Торік 67% українських дітей або були жертвами, або кривдниками, або свідками булінгу, за даними ЮНІСЕФ. Чверть із них безпосередньо зазнали цькувань. 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.

Детальніше...

Правовий захист для військовослужбовців

Деталі

1

Якого правового захисту потребують військовослужбовці та найбільш актуальні питання цієї категорії громадян - саме про це говорили під час низки інформаційних семінарів, які проходили в м. Рівне 10-14 вересня.

Заходи проведено у ряді військових частин, дислокованих у м. Рівне заступником директора Регіонального центру БВПД у Рівненській області Миколою Павлюком та начальником відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олександром Кузиком

Детальніше...

Надання практичної допомоги - як складова частина вдосконалення діяльності системи БВПД

Деталі

6

У рамках моніторингу діяльності місцевих центрів фахівці Регіонального центру з надання БВПД під керівництвом директора Василя Овдіюка провели виїзне спостереження за роботою Дубровицького бюро правової допомоги.

Участь у заході також взяли начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олександр Кузик та начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури Євген Томчик.

Детальніше...

Рівний доступ до права для кожного українця

Деталі

buroБюро правової допомоги, утворені 1 вересня 2016 року, стали для українців ключовими точками у доступі до права та правосуддя. З їх утворенням у чотири з половиною рази зросла кількість звернень у цивільних та адміністративних справах, і сьогодні дві третини таких звернень реєструють саме бюро. З нагоди дворіччя відкриття бюро у Києві відбулася прес-конференція «Правова допомога поруч», аналогічні підсумкові заходи пройшли у всіх регіонах країни.

Детальніше...

Працівники системи БПД відновили віру у справедливість жительці Рівного

Деталі

1

Такими враженнями від роботи правників Рівненського місцевого центру з надання БВПД поділилася сьогодні під час прес-конференції на тему «Правова допомога поруч» за участю директора Регіонального центру Василя Овдіюка, директорів Рівненського та Сарненського місцевих центрів, а також представників бюро правової допомоги, клієнтки Рівненського місцевого центру з надання БВПД Ольга Зеленська.

Детальніше...

 

Зміни до законодавства підвищать ефективність системи БПД

Деталі

02.12Набрали чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які конкретизують окремі питання надання такої допомоги.

Детальніше...

 

Держава на 96% погасила заборгованість перед адвокатами системи БПД за виконану роботу

Деталі

127403Станом на 23 серпня 2018 р. фінансові зобов’язання перед адвокатами, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги (БПД), погашені на 96,5%. Про це повідомив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

 

Консолідація зусиль фахівців системи БВПД, органів юстиції та адвокатів задля підвищення ділової кваліфікації надавачів правничої допомоги

Деталі

IMG 20180814 150733

Сьогодні в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Рівненській області відбувся круглий стіл на тему «Консолідація зусиль фахівців системи БВПД, органів юстиції та адвокатів задля підвищення ділової кваліфікації надавачів правничої допомоги», учасники якого обговорили питання підвищення кваліфікації адвокатів і працівників системи БВПД, які здійснюють функції представництва громадян по цивільних та адміністративних справах в судах області.

Детальніше...

 

Чи правомірна вимога роботодавця про вихід на роботу до закінчення відпустки по догляду за дитиною?

Деталі

Чи є правомірною вимога роботодавця про вихід на роботу до закінчення відпустки по догляду за дитиною? Що робити та куди звернутись для захисту своїх прав?

На телеканалі «UA: Рівне» в циклі програм на правову тематику "МАЮ ПРАВО" консультує адвокат, який співпрацює з Регіональним центром з надання БВПД у Рівненській області, Дмитро Ляшко.

 
   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua