Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Архів новин  

Травень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокатам  

Advocats

   

Працівники системи БПД та адвокати разом підвищують кваліфікацію

Деталі

gol

Сьогодні, 19 травня, у Рівному відбувся семінар «Практичні правові аспекти, що виникають у процесі провадження у справах про банкрутство», організований відділенням Асоціації правників України (АПУ) в Рівненській області та Комітетом АПУ з конкурсного права.

Участь у заході взяли працівники Регіонального та Рівненського місцевого центрів з надання БВПД на чолі з директором Василем Овдіюком, а також адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Новий виток у розвитку системи безоплатної правової допомоги Рівненщини

Деталі

gol

Сьогодні, 18 травня, у приміщенні Регіонального центру відбулася семінар-нарада за участю працівників системи безоплатної правової допомоги Рівненщини на тему «Діяльність системи БПД Рівненщини у 2017 році. Покращення взаємодії та результативності. Обмін досвідом».

Окрім того, кожного року у третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки, тому фахівці системи БПД приєдналися до флешмобу з відзначення цього дня й прийшли на роботу у вишиванках. 

Детальніше...

Регіональний центр з надання БВПД – на захисті прав засуджених

Деталі

gol

16 травня у Городищенській виправній колонії відбувся День відкритих дверей за участю представників державних органів та громадських організацій. Участь у заході, зокрема, взяв фахівець відділу моніторингу місцевих центрів РЦ Олександр Кузик.

Такі заходи проводяться з метою уникнення випадків неналежного поводження із засудженими, забезпечення їх прав в умовах позбавлення волі, своєчасного реагування на звернення щодо неналежних умов тримання та забезпечення прозорості функціонування установи.

 

Детальніше...

Правопросвітництво від Регіонального центру: де можна отримати безоплатну правову допомогу

Деталі

gol

Підвищення правової обізнаності громадян – одне з найважливіших завдань системи безоплатної правової допомоги. Таким чином, правопросвітництво посідає першочергове місце у планах діяльності центрів з надання БВПД.

Тому сьогодні, 16 травня, директор Регіонального центру Василь Овдіюк провів семінар з працівниками Головного управління статистики у Рівненській області. 


Детальніше...

Вакансії у Дубенському бюро правової допомоги

Деталі

bpd-logo

Рівненський місцевий центр з надання БВПД запрошує на роботу у новостворене Дубенське бюро правової допомоги позитивних, відкритих до розвитку молодих людей.

У бюро передбачені 3 посади: начальник відділу, заступник начальника відділу та головний спеціаліст.

 

Детальніше...

Моніторинг бюро правової допомоги та співпраця з органами державної влади: як працює Сарненський МЦ

Деталі

gol

Моніторингові візити, які здійснюють місцеві центри до бюро правової допомоги, допомагають підвищити якість надання правової допомоги, оскільки фахівці МЦ під час виїздів надають практичні рекомендації, які потрібні при роботі з клієнтами.

Так, директор Сарненського МЦ Микола Павлюк, фахівці центру Ігор Мельник, Оксана Заєць та Аліна Харченко нещодавно відвідали Березнівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

Нового керівника системи БПД оберуть за участю представників громадськості

Деталі

uvaga

Міністерство юстиції затвердило порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги та склад комісії з відбору кандидатів на цю посаду. Відповідні накази розміщено на сайті відомства.


До комісії увійшли 8 осіб. П’ятеро з них є представниками Міністерства юстиції, ще троє представлятимуть громадські об’єднання, які мають бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет.

Детальніше...

 

БПД в дії: як фахівець Сарненського МЦ допомогла оформити право власності

Деталі

maryna

У січні 2017 року до Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Олена (ім'я жінки змінене). Проблема, з якою вона звернулася, полягала у визнанні права власності в порядку спадкування після смерті чоловіка.

Пані Олена розповіла, що не може оформити на себе право власності на спадкове майно після смерті чоловіка, який помер 2 серпня 1991 року, у зв'язку з відмовою нотаріуса у видачі відповідного свідоцтва про право на спадщину. 

Детальніше...

 

Рівненське бюро правової допомоги долучилося до проекту, який не має аналогів в Україні

Деталі

gol

Керівник Рівненського бюро правової допомоги Ілона Комар взяла участь у засіданні робочої групи із запуску пілотного проекту у Рівненському районі, якому немає аналогів в Україні.

Такий проект спрямований на надання якісних соціальних послуг, допомогу в адаптації та психологічну підтримку учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні: випуск №24

Деталі

Didest

Вийшов 24-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж березня 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

 
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua