Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Архів новин  

Березень 17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокатам  

Advocats

   

Консультування в режимі онлайн як спосіб розширення доступу до БПД

Деталі

gol

Практика Рівненського місцевого центру щодо надання консультацій та роз’яснень через Skype жителям області з актуальних питань продовжується.

Так, вчора, 29 березня, на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки працював дистанційний пункт, онлайн-консультування під час якого надавав адвокат, який співпрацює з Рівненським МЦ, Олександр Негрей.

Детальніше...

Правове виховання молодого покоління – важлива складова побудови правової держави

Деталі

gol

Діяльність Сарненського місцевого центру, яка спрямована на роботу з поколінням, що підростає, є актуальним питанням для утворення правової держави та громадянського суспільства.

Тому директор Сарненського місцевого центру з надання БВПД Микола Павлюк  взяв участь у відкритій виховній годині на тему «Права та обов'язки людини в Україні та Євросоюзі», яка проводилася для студентів Сарненського професійного аграрного ліцею. 

Детальніше...

Як підвищити правову спроможність громадян, знають фахівці Рівненського МЦ

Деталі

gol

Керівник Корецького бюро правової допомоги Олена Миронець відвідала Річецьку сільську раду, де провела семінар на тему, яка у цій місцевості є досить актуальною, – «Визнання спадщини відумерлою органом місцевого самоврядування».

Після семінару керівник бюро у рамках мобільного пункту консультування надавала жителям сільської ради юридичні консультації та роз’яснення з проблемних питань. 

Детальніше...

Розвиток функції представництва – стратегічне завдання системи БПД

Деталі

gol

Сьогодні, 27 березня, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк провів нараду з працівниками Сарненського місцевого центру.

Зокрема, обговорювалися питання щодо дотримання бюджетної дисципліни, законодавства про публічні закупівлі, збереження та використання придбаних матеріальних активів, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів і товарно-матеріальних цінностей та ефективне функціювання системи внутрішнього контролю. 

Детальніше...

Правники Сарненського місцевого центру консультували громадян у віддалених населених пунктах

Деталі

gol

 

За тиждень, що минає, працівники Березнівського, Володимирецького та Дубровицького бюро правової допомоги Микола Ничипорук, Ірина Демидчик та Наталія Райлян провели низку виїзних прийомів громадян. 

Такі заходи проводяться з метою підвищення правової грамотності жителів районів під час надання безоплатних консультацій з питань, які їх цікавлять, а також інформування про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Система безоплатної правової допомоги – на захисті прав ув’язнених

Деталі

gol

Вчора, 22 березня, фахівці Регіонального та Рівненського місцевого центрів Павло Бірук та Дмитро Мороз взяли участь у Дні відкритих дверей у Рівненському слідчому ізоляторі.

В установі попереднього ув’язнення представники системи безоплатної правової допомоги ознайомилися з умовами перебування осіб, а також надали можливість провести особистий прийом громадян.

Детальніше...

 

Взаємодія з органами місцевого самоврядування як можливість розширення доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

gol

Керівник Острозького бюро правової допомоги Марія Жук взяла участь у роботі мобільного пункту консультування у приміщенні Вельбівненської сільської ради. Його проведення співпало з прийомом громадян, який проводив голова Острозької РДА Богдан Турович.

Отож, жителі села мали змогу одночасно отримати кваліфіковані юридичні консультації від фахівця бюро, а також потрапити на прийом до голови РДА.

Детальніше...

 

Правопросвітницька робота – вклад у розвиток правової держави

Деталі

gol

У рамках виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром надання правової допомоги фахівець Здолбунівського бюро правової допомоги Богдан Лісовець провів семінар для безробітних жителів Здолбунівщини у районному центрі зайнятості .

Зокрема, обговорювалася реєстрація в центрах зайнятості, питання щодо категорій громадян, які мають право на отримання допомоги на випадок безробіття, умови призначення, тривалість та розмір виплат з безробіття, а також особливості обчислення страхового стажу центрами зайнятості. 

Детальніше...

 

Сарненський МЦ: виїзні прийоми покращують доступ краян до правової допомоги

Деталі

gol

Для підвищення правової грамотності й обізнаності громадян, а з метою покращення їх доступу до безоплатної правової допомоги, працівники Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги кожного роблять усе можливе, аби якнайбільше громадян змогли захистити свої права.

Так, фахівець Березнівського бюро правової допомоги Юлія Пахальчук провела виїзний прийом у Тишицькій сільській раді, під час якого жителі села отримали кваліфіковану юридичну допомогу. Питання, які цікавили громадян, стосувалися порядку подачі електронної декларації державних службовців та питання спадкування за законом. 

Детальніше...

 

Співпраця бюро правової допомоги з громадськими організаціями для підвищення правової грамотності населення

Деталі

gol

З метою активного поширення інформації про систему безоплатної правової допомоги, а також про останні реформи, які проводяться в Україні, Острозьке бюро правової допомоги активно співпрацює з громадськими організаціями району.


Зокрема, ще з початку своєї роботи бюро активно співпрацює з острозькою громадською організацією «Волонтерський рух «Покрова»» з метою поширення інформації про доступ до БПД, систему пільг для осіб, які підпадають під дію Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» та інших соціально незахищених верств населення. 

Детальніше...

 
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua