Правові консультації

Як переоформити дачний і садовий будинок у житловий

Деталі

гол

Для багатьох громадян дачі вже давно перестали бути місцем відпочинку, тому чимало українців облаштовують там необхідну інфраструктуру (світло, воду та газ) та переїжджають туди на постійне місце проживання.

Детальніше щодо питань переведення дачних і садових будинків у житлові консультують фахівці Рівненського місцевого центру.

Детальніше...

Колективний договір: особливості укладання основного документа підприємства, організації чи установи

Деталі

3

Зміни в законодавстві про оплату праці змусили багатьох керівників підприємств чи організацій замислитися про укладання колективного договору, про який вони, можливо, і чули, але не надавали йому особливого значення.

Детальніше щодо особливостей укладання колективного договору консультують фахівці Березнівського бюро правової допомоги. 

Детальніше...

Порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

Деталі

гол

Субсидія визначається як адресна безготівкова допомога держави для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


Щодо порядку призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг консультують фахівці Рівненського бюро правової допомоги.

Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   
   
   
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua