Правові консультації

Оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення

Деталі

gol

Право правопорушника на оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення є важливою гарантією захисту прав людини та громадянина. Це дієвий засіб забезпечення законності та підстава для перевірки обґрунтованості прийнятих у справі рішень.

Про те, як можна оскаржити постанову у справі про адміністративне правопорушення, детально консультують фахівці Костопільського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Стягнення заборгованості за кредитним договором

Деталі

gol

Аналізуючи тематику питань, з якими звертаються громадяни, помітно, що чималу кількість проблем становлять порушення прав та свобод громадян саме у різного роду фінансових зобов’язаннях.

Найпоширенішим таким фінансовим зобов’язанням серед населення і є кредитний договір. Детальніше з цього питання консультують фахівці Володимирецького бюро правової допомоги.

Детальніше...

Форма довіреності та довіреність юридичної особи: визначення та вимоги

Деталі

gol

У сучасному світі досить актуальним є процес передачі повноважень певному представнику для вираження інтересів однієї особи у відносинах з іншими. Згідно зі ст. 42 ЦПК України повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені довіреністю.


Детальніше про те, що ж таке довіреність та її види, консультують фахівці Здолбунівського бюро правової допомоги.


Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   

Безоплатна правова допомога

   
   
   
   

Digest-300x238

   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua