Правові консультації

Як отримати право на землю із земель державної та комунальної власності?

Деталі

gol1

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності. Як реалізувати це право, консультують фахівці Сарненського місцевого центру.

Діючий Земельний кодекс України (далі – ЗКУ) виокремлює такі підстави набуття права на землю із земель державної та комунальної власності: за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону. 

Детальніше...

Пільги для осіб, які поєднують і роботу, і навчання

Деталі

gol

Людям, які одночасно працюють і навчаються, законодавство гарантує певні пільги, що стосуються часу відпочинку, робочого часу, оплати праці тощо. Детальніше з цього питання консультують фахівці Рівненського місцевого центру.

Пункт 4 частини 1 статті 4 Закону України «Про вищу освіту» (далі – Закон) визначає, що право на вищу освіту гарантується незалежно від віку, громадянства, місця проживання, статі, кольору шкіри, соціального і майнового стану, національності, мови, походження, стану здоров’я, ставлення до релігії, наявності судимості чи інших обставин. 

Детальніше...

Стягнення пені за прострочення сплати аліментів

Деталі

penia-za-nesplatu-alimentiv

Аліменти – це кошти, які у встановлених законом випадках повинні сплачувати одні особи іншим на утримання дитини або другого з подружжя.

Однак нерідко особа, яка повинна їх сплачувати, ухиляється від цього, через що утворюється заборгованість з виплати аліментів. Що робити у такому випадку, консультують фахівці Сарненського місцевого центру.

Детальніше...

   

career

   

logo openeurope

   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   

banner

   

Безоплатна правова допомога

   
   
   
   

Digest-300x238

   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua