Recommend Print

Головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги

Євтух Богдана Анатоліївна

nobody

Народилась 21 березня 1971 року.


У 1990 році закінчила навчання у Рівненському державному музичному училищі за спеціальністю струнні інструменти та отримала кваліфікацію артист, викладач.


У 1996 році закінчила Рівненський державний сільськогосподарський технікум за спеціальністю «правознавство» та отримала кваліфікацію «юрист».


У 2017 році закінчила Національний університет водного господарства та природокористування здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр напрям підготовки правознавство професійна кваліфікація бакалавр з права, юрист.


У 2018 році закінчила Національний університет водного господарства та природокористування здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр спеціальність право.


Із березня 2014 року працює на посаді головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua