Recommend Print

Головний спеціаліст організації надання безоплатної вторинної правової допомоги

Слобода Марія Михайлівна

nobody

У 1981 році закінчила Чернігівський юридичний технікум.


З 1981 року по 1982 рік працювала на посаді інспектора у Страшенського райосебзу Модлавської РСР.


Із 1982 року по 1984 рік обіймала посаду старшого інспектора відділу контролю за правильністю призначення пенсій і допомог у Центрі по нарахуванню і виплаті пенсій і допомог при відділі соціального забезпечення Львівського обласного Виконавчого комітету;


З 1984 року по 1986 рік працювала на посаді юрисконсульта у Бережанському районному виконавчому комітеті у Тернопільській області.


Із 1986 року по 2010 рік проходила службу в ОВС Рівненської області, слідчого, слідчого, старшого слідчого Рівненського МВ УМВС України, старшого слідчого в особливо важливих справах СУ УМВС України в Рівненській області.


Із грудня 2012 року призначена на посаду провідного спеціаліста відділу надання правової допомоги затриманим особам Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а у лютому 2014 року переведена на посаду головного спеціаліста відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


У червні 2015 року переведена на посаду головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

   

logo openeurope

   

chesnaplatijka baner

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua