Recommend Print

Заступник директора

Іллюк Сергій Валерійович

isv

Народився 25 лютого 1985 року в с. Глинськ, Здолбунівського району, Рівненської області.


Після закінчення в 2002 році ЗОШ № 2 м.Рівне вступив до Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, яку закінчив в 2007 році та отримав диплом по спеціальності: «правознавство» кваліфікацію юрист.


У період з квітня 2007 по травень 2013 року працював в органах прокуратури Рівненської області на прокурорсько – слідчих посадах.


З жовтня 2013 року прийнятий на посаду начальника відділу надання правової допомоги затриманим особам Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з березня 2014 року переведений на посаду начальника відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі.


Наказом директора Координаційного центру з надання правової допомоги від 01.07.2014 призначений на посаду заступника директора Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua