Recommend Print

Начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги

Бідюк Світлана Віталіївна

В 2007 року закінчила з відзнакою Міжрегіональну Академію управління персоналом за напрямком підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра права.


У 2009 року закінчила Волинський державний національний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста.


Розпочала трудову діяльність 2007 року на посаді юрисконсульта приватного підприємства фірми «Екохім». Протягом 2008 – 2010 років працювала юрисконсультом в ТзОВ «Савана» м. Рівне.


30 листопада 2009 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та з 2010 року займається індивідуальною адвокатською діяльністю.


З 2013 року тренер-модератор від Рівненської області з обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у рамках Проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».


2 червня 2014 року призначена на посаду начальника відділу забезпечення якості надання правової допомоги Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua