Recommend Print

Презентація Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на місцевому телебаченні

5З метою широкого інформування населення північної частини Рівненської області про діяльність системи безоплатної вторинної правової допомоги 15 липня 2015 року  виконуючий обов’язки директора Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Павлюк та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Лідія Овдіюк відвідали м. Кузнецовськ.

В ході відрядження очільник Сарненського місцевого центру прийняв участь у програмі: «На часі влада» місцевого телеканалу «Енергоатом».

Під час виступу у прямому ефірі Миколою Павлюком презентовано новий етап у забезпеченні безоплатної правової допомоги для соціально незахищених верств населення, який пов'язаний із представництвом їх інтересів у цивільних та адміністративних справах, а також розкрито ключові напрямки діяльності з урахуванням потреб районів.

 

 

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua