Recommend Print

Відбулося засідання керівної ради директорів системи БВПД Рівненщини

gol

22 січня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області відбулася скайп-нарада, під час якої керівники системи БВПД Рівненщини та представники Координаційного центру обговорили проект плану надання безоплатної правової допомоги у Рівненській області на 2016 рік.

Керівники підрозділів Координаційного центру детально проаналізували план, який підготував Регіональний центр, та внесли свої корективи і пропозиції. Оскільки план, як зазначили у Координаційному центрі, якісно підготовлений, тому зауважень було небагато.

Після закінчення наради директор Регіонального центру з НБВПД у Рівненській області Василь Овдіюк, директори Дубенського МЦ з НБВПД Віктор Шевчук та Сарненського МЦ з НБВПД Микола Павлюк, а також начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомогиРівненського МЦ з НБВПД Ольга Мазурець обговорили зміни в плані та робочі питання щодо діяльності та розвитку системи БПД.

Після наради відбулося ще й чергове засідання керівної ради директорів системи безоплатної вторинної правової допомоги Рівненщини, на якому розглядали питання, пов’язані з формуванням кошторису, штатного розпису, помісячного плану асигнувань, розрахунків до кошторису регіонального та відповідних місцевих центрів, внесення змін до них та інші питання.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua