Recommend Print

Мешканці Рівненщини отримали онлайн-консультацію

gol

27 січня 180 мешканців Рівненської області отримали безоплатну правову допомогу під час дистанційного консультування, яке відбувалося у рамках Програми "Бібліоміст" Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Тема відео-консультації - "Житлові права громадян" - була обрана з урахуванням пропозицій громадян, для зручності яких попередньо на офіційних веб-сайтах біблотек був розміщений банер БПД та оголошення про проведення тематичного правового онлайн-заходу. У відео консультації взяли участь 19 центральних районних та міських бібліотек Рівненщини. На запитання слухачів відповідали практикуючі адвокати системи БВПД Оксана Теперик та Ірина Іващенко. Учасники отримали кваліфіковані відповіді на питання, що стосувалися зняття з реєстрації осіб, виселення по рішенню суду, про визнання особи такою, що втратила право користуватися житлом тощо. Після завершення заходу узгоджено наступну тему та дату проведення онлайн-консультації для соціально незахищених категорій громадян.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua