Recommend Print

Жителі Володимиреччини отримали правові консультації

golovna

 

25 лютого працівники Сарненського місцевого центру провели виїзний прийом громадян у Жовкинівській сільській раді Володимирецького району. Директора центру Миколу Павлюка та начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Сергія Кривка зустріла сільський голова Єлизавета Басиста.

 

Завдяки попередньому інформуванню жителів населеного пункту про проведення виїзного прийому, до сільської ради цього дня прийшло чимало громадян за правовою допомогою. Найчастіше їх питання стосувалися земельних відносин, спадкових справ та оформлення права власності.

 

Мешканці села були вдячні за надані роз'яснення та консультації, адже отримали відповіді на свої запитання безпосередньо за місцем проживання.


Консультації з правових питань доступні всім бажаючим за номером гарячої телефонної лінії: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).  

 

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua