Print

На Рівненщині стартував проект «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?»

Share

1

Із 1 березня у Рівненській області розпочав свою роботу проект «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?». Його реалізовує ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність»» у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Міжнародного фонду «Відродження».


Метою Проекту є підвищення рівня якості надання БПД на території Рівного та Рівненської області шляхом проведення упродовж дев’ятим місяців інформаційної кампанії, досліджень, аналізу, публічних обговорень та впровадження ефективного інструменту постійного моніторингу послуг влади з надання БПД. Перший етап реалізації Проекту спрямований на визначення показників, які будуть ілюструвати, наскільки громадяни задоволені послугами державних органів влади та місцевого самоврядування, а також місцевих центрів з надання БВПД. 

 

У зв’язку з цим нещодавно відбулася скайп-зустріч із представниками ГО «Єдність» та інтеграторами Рівненського, Дубенського та Сарненського місцевих центрів, які долучилися до виконання проекту. Під час заходу його учасники окреслили організаційні моменти у впровадженні проекту та обговорили зміст анкети, в рамках якої респонденти відповідатимуть на питання, які розкриватимуть рівень надання послуг органами державної влади та місцевого самоврядування, місцевих центрів, а також проблеми і труднощі, які виникатимуть у громадян у цій сфері. На основі аналізу та обробки даних, зібраних за результатами анкетування (березень-квітень), буде складений аналітичний звіт, в якому розкриватимуться основні показники, що проілюструють стан у досліджуваній сфері державної політики.