Recommend Print

Новий формат надання правової допомоги засудженим

1

Окрім систематичного відвідування місць відбування покарань працівниками системи НБВПД та адвокатами, котрі надають безоплатну правову допомогу, наразі застосовується новий вид спілкування з засудженими – в режимі скайп-конференцій.


23 березня в приміщенні управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області відбулася відеоконференція за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василя Овдіюка, регіонального координатора зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини В’ячеслава Свірця, адвоката центру з НБВПД Олександра Негрея та заступника начальника управління пенітенціарної служби Юрія Омельчука.

 

У ході скайп-зустрічі учасники провели засідання комісії з застосування заохочувальних норм Городоцького виправного центру (№131), під час якої розглядалося питання застосування умовно-дострокового звільнення засуджених. В онлайн режимі присутні мали змогу поспілкуватися з засудженими та адміністрацією.


Опісля засідання комісії було відбувся також прийом засуджених з особистих питань.


1


   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua