Print

Учасникам АТО з Дубенщини надали юридичні консультації

Share

golovna

 

Захисники незалежності України, що служать у зоні бойових дій на Сході країни, потребують особливого ставлення з боку фахових юристів-безоплатників, адже це одна з найбільш психологічно вразливих категорій громадян серед наших клієнтів.

Захистом учасників АТО, крім працівників системи надання БВПД, також займаються районні центрі зайнятості. Саме питанням правового захисту учасників бойових дій був присвячений круглий стіл, який відбувся в Дубенському міськрайонному центрі зайнятості за участю директора Дубенського місцевого центру Віктора Шевчука, головного спеціаліста Ігоря Маркулича, заступника Дубенського об'єднаного міського військового комісаріату та працівників центру зайнятості.

Працівники Дубенського місцевого центру заздалегідь підготували для присутніх власноруч розроблену відео-презентацію, в якій роз’яснили основні права учасників АТО, пільги, які їм надаються, а також порядок отримання земельних ділянок, медичного забезпечення тощо. Спілкування з учасниками бойових дій було досить складним, особливо після виступу військового комісару, який озвучив пропозицію вступу на контрактну службу, на яку не всі позитивно відреагували.

Разом з тим, фахівці центру зуміли «розрядити» обстановку, в результаті чого всі присутні отримали відповіді на ті питання, що їх цікавили. З директором центру зайнятості була досягнута домовленість про відкриття на базі їхньої установи мобільного пункту консультування для учасників АТО. Працівники Дубенського центру зайнятості подякували спеціалістам безоплатної правової допомоги, високо оцінили подібні заходи та пообіцяли всіляке сприяння в їх організації та проведенні.

Довідково. За детальним порядком отримання безоплатної вторинної правової допомоги учасники АТО можуть звернутися до Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою м. Дубно, вул. Грушевського, 171 Б (район «5-та школа», поруч з міською поліклінікою) або за телефонами (03656) 2-10-05, (097) 009-47-03, (095) 947-34-95, (063) 965-85-50 (пн-пт. з 09:00 до 18:00).