Recommend Print

Безоплатну правову допомогу надали під час дистанційного онлайн-консультування

golovna

76 мешканців Рівненської області отримали безоплатні юридичні послуги під час правового вебінару «Договірні відносини», який відбувся у рамках програми «Бібліоміст» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.


Тематичний захід проводився спільно з партнерською громадською організацією Союз споживачів України «Захід-Партнер».

 

Спікерами на дистанційному онлайн-консультуванні були керівник ГО «Захід-Партнер» Алла Філатова, яка є і практикуючим адвокатом, що співпрацює із Рівненським місцевим центром з надання БВПД, та адвокат Тетяна Жилінська.

2

 

Слухачі з 14 центральних районних та міських бібліотек Рівненської області отримали кваліфіковані відповіді на запитання, що стосувалися укладання договору оренди за житло, труднощів у поверненні вкладниками депозитів із банків, сплати відсотків за кредитами банківських установ, які вже ліквідовані, договірного регулювання страхових відносин та багато інших.


4

 

Захід завершився активним обговоренням наступної теми відеоконференції, адже проблемних правових питань у громадян ще вистачає.

    

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua