Recommend Print

Відкрито реєстрацію на участь у міжнародній конференції «Посилення правової спроможності громад»

konferenciia

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освітиМіжнародний Фонд «Відродження» та Координаційний центр з надання правової допомоги оголошують про проведення міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад» 20-21 жовтня 2016 року у м. Харків. Відкрито реєстрацію на участь у конференції.


У рамках конференції розглядатиметься низка питань щодо переваг, підходів, шляхів та інструментів посилення правової спроможності громад.

Серед них, зокрема:


 як залучити громади до процесу якісних змін?

▪ як вплинути на корупційні традиції?

▪ як вирішувати спори без суду?

▪ як посилити правові можливості вразливих верств населення?

▪ як вирішувати правові питання без юристів?


Участь у конференції братимуть експерти-практики з різних країн, в тому числі Канади, США, Південної Африки, Пакистану. На конференції буде представлено кращі міжнародні та українські практики посилення правової спроможності громад, а також будуть обговорюватися питання чому важливо посилювати правову спроможність українських громад, в чому користь і ефект від цього процесу для громад, які є можливі інструменти для цього, що це означає в контексті розвитку української системи безоплатної правової допомоги і який міжнародний досвід ми можемо використовувати для підвищення ефективності цього процесу.


NB!Запрошуємо до участі у конференції усіх, кому цікава тема посилення правової спроможності громад, а також тих, хто має досвід залучення вразливих верств населення та громад до захисту їхніх прав та відстоювання інтересів.


Щоб взяти участь у конференції необхідно до 3 жовтня 2016 року заповнити заявку на офіційному веб-сайті конференції за посиланням: www.lep.in.ua в розділі «Взяти участь у конференції»


Звертаємо вашу увагу, що заповнення заявки не гарантує участі у конференції.


Оргкомітет повідомить відібраних для участі у конференції осіб до 14 жовтня 2016 року.


Додаткову інформацію щодо концепції посилення правової спроможності громад, а також проект програми конференції, можна переглянути на веб-сайті конференції:www.lep.in.ua.

 

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua