Recommend Print

Здолбунівським поліцейським провели семінар-практикум на тему порушень при затриманні громадян

gol

Відповідно до укладених Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги, а також Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Координаційним центром з надання правової допомоги, у Рівненській області розроблений план спільних заходів з метою проведення роз'яснювальної роботи щодо затримання громадян працівниками поліції.


На виконання плану розпочалася серія виїздів в усі райони області представника Регіонального центру, уповноваженого Голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності та Регіонального представника секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області.


2 листопада відбувся виїзд у Здолбунівський район, під час якого заступник директора Регіонального центру Сергій Іллюк, уповноважена Голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності у Рівненській області Надія Берлінець та Регіональний представник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради  України з прав людини у Рівненській області Олег Торкунов провели з працівниками Здолбунівського відділення поліції семінар-практикум на тему «Дотримання вимог Кримінального-процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення при затриманні громадян».


1


Після завершення теоретичної частини семінару відбулася практична частина, в ході якої на конкретних прикладах демонстрували типові порушення, які працівники поліції допускаються під час виконання службових обов'язків.


Проведення таких заходів зумовило, зокрема, те, що у ході моніторингового візиту, який раніше провели представники Національного превентивного механізму, виявилено ряд порушень прав громадян при затриманні. 

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua