Recommend Print

У Катеринівській виправній колонії провели прийом засуджених

gol

Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області продовжує проводити заходи щодо доступу засуджених, які утримуються в установах виконання покарань Рівненщини, до безоплатної  вторинної правової допомоги.

Так, черговий прийом засуджених Катеринівської виправної колонії № 46, що на Сарненщині, провів заступник директора Регіонального центру Сергій Іллюк. Захід відбувся спільно з Регіональним представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області Олегом Торкуновим. 

Під час особистого прийому засудженим особам Сергій Іллюк надав роз'яснення з правових питань, а також допомогу у складанні документів для залучення захисника для оскарження ряду судових рішень.

1

Окрім того, з працівниками Катериніівської виправної колонії відбулася спільна нарада з питань дотримання конституційних прав засуджених.

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua