Recommend Print

У Києві відбувся тренінг зі стратегічного планування для керівників Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

gol

26 та 27 листопада у столиці відбувся тренінг зі стратегічного планування для керівників відокремлених підрозділів ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». Участь у заході взяла керівник Рівненського відокремленого підрозділу громадської організації Світлана Бідюк.  

Тренінг провели експерти проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Іванна Ібрагімова та Олександра Целіщева. Учасники заходу – керівники об’єднання та відокремлених його підрозділів об’єднання в усіх регіонах України. Також у ньому взяли участь директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський, менеджер програм/радник з правових питань Посольства США в Україні Олена Кустова, менеджер проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть.

1

Під час тренінгу учасники обговорювали відмінності стратегічного планування від оперативного, розглядали основі елементи стратегічного планування та працювали над формулюванням місії, бачення та цінностей організації, а також аналізували можливості, потенціал та сильні сторони організації тощо.

2

У рамках тренінгу директор Координаційний центр з надання правової допомоги Андрій Вишневський поділився досвідом розробки бачення, місії та цінностей системи безоплатної правової допомоги Україні, а також наголосив на важливості та необхідності стратегічного планування для успішної діяльності організації.

3

Також як керівник програми «Адвокат майбутнього» розповів про її можливості для правників та умови участі.

«Тут не буде нічого, чому юристів учать у вищій школі. Натомість адвокати зможуть опанувати так звані м’які навички, необхідні для того, щоб бути успішними та ефективними. Це пов’язано з новими вимогами до юриста, які висуває до представників професії українське суспільство, — зазначив Андрій Вишневський. — Ці вимоги не обмежуються тим, щоб бути ефективним провайдером правових послуг. Юрист сьогодні повинен мати можливість сформулювати свою позицію стосовно тих реформ, які відбуваються в правовій сфері, насамперед у сфері правосуддя, вміти донести свою думку як до представників різних профільних органів, груп, рад, так і до широкої аудиторії».

4

5

Це був перший у серії заходів зі стратегічного планування діяльності «Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», який відбувся за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у співпраці з відділом з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine).

6

Як очікується, наступний такий тренінг зі стратегічного планування для керівників ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» відбудеться наприкінці січня наступного року.

7

Переглянути більше фотокарток заходу

ДОВІДКОВО

ГО «Всеукраїнське Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» є об’єднанням громадян, які здійснюють адвокатську та правозахисну діяльність, створене з метою підвищення кваліфікації адвокатів, які надають БВПД та захисту їхніх прав.

Членами об’єднання можуть бути адвокати, які надають безоплатну правову допомогу, у тому числі ті, які надають таку допомогу pro bono, та які своєю активною діяльністю сприяють реалізації мети та завдань об’єднання.

У 24 областях та місті Києві функціонують відокремлені підрозділи об’єднання, до якого входять понад 1000 адвокатів.

   

logo openeurope

   

chesnaplatijka baner

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua