Print

Співпраця з центрами зайнятості набирає обертів

Share

bpd-dsz

У Рівненській області тривають заходи, спрямовані на виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром з надання правової допомоги.

Так, у рамках заходів Всеукраїнського тижня права фахівець Рівненського місцевого центру з надання БВПД Єлизавета Беркута разом з працівниками Рівненського міського центру зайнятості провела освітній семінар для молоді.

Під час заходу його учасники ознайомилася з діяльністю Рівненського МЦ, порядком отримання консультацій з правових питань та з порядком і підставами отримання послуг безоплатного адвоката. 

1

Тим часом керівник Гощанського бюро правової допомоги Сергій Дубич спільно з працівниками Гощанського районного центру зайнятості провів семінар для безробітних громадян Гощанщини на тему «Набуття статусу безробітного». Учасників правничого семінару поінформували про діяльність систему БПД, надали роз'яснення щодо понять безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, а також розповіли про роботу та послуги, які надають бюро правової допомоги.

2

Окрім того, в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості розпочав свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, участь у роботі якого беруть фахівці Острозького бюро. Під час роботи дистанційного пункту керівник бюро Марія Жук поінформувала відвідувачів центру зайнятості про систему безоплатної правової допомоги, завдання та функції бюро, категорії осіб, які за законом мають право на безоплатну правову допомогу.

Після цього громадяни отримали кваліфіковані юридичні консультації з проблемних для них питань: порядку отримання грошової компенсації витрат на санаторно-курортне лікування окремим категоріям громадян, порядку звернення за перерахунком щорічної одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, а також з питань оформлення спадщини. Дистанційний пункт консультування працюватиме щовівторка першого та третього тижня з 10:00 до 12:00 год.

3

Довідково. Рівненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7, тел. (0362) 26-08-40, 097-313-20-44.

Гощанське бюро правової допомоги: смт. Гоща, вул. Незалежності, 20, тел. (03650) 21-650.

Здолбунівське бюро правової допомоги: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 44, тел. (03652) 20-808.

Корецьке бюро правової допомоги: м. Корець, вул. Київська, 37, тел. (03651) 20-108.

Костопільське бюро правової допомоги: м. Костопіль, вул. Сарненська, 24а, тел. (03657) 21-113.

Острозьке бюро правової допомоги: м. Острог, вул. Незалежності, 9, тел. (03654) 22-040.

Рівненське бюро правової допомоги: м. Рівне, вул. Соборна, 195, (0362) 68-40-05.