Recommend Print

Як підвищити правову спроможність громадян, знають фахівці Рівненського МЦ

gol

Керівник Корецького бюро правової допомоги Олена Миронець відвідала Річецьку сільську раду, де провела семінар на тему, яка у цій місцевості є досить актуальною, – «Визнання спадщини відумерлою органом місцевого самоврядування».

Після семінару керівник бюро у рамках мобільного пункту консультування надавала жителям сільської ради юридичні консультації та роз’яснення з проблемних питань. 

Громадян, які взяли участь у особистому прийомі громадян, переважно цікавили питання оформлення та терміну прийняття спадщини, порядку набуття статусу малозабезпеченої сім’ї, проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги згідно з призначеними пільгами.

1

По завершенню заходу присутні отримали роздаткові матеріали для наочного ознайомлення із основними функціями Бюро та його контактною інформацією.

Окрім того, прийом громадян Олена Миронець провела й в Управлінні соцзахисту населення Корецької РДА, що сприяє розширенню доступу громадян до безоплатної правової допомоги. Правник допомогла особам, які звернулися за роз’ясненнями, з’ясувати правову інформацію з питань, які стосувалися спадкового та сімейного права, а також з інших цивільно-правових питань.

2

Тим часом фахівець на Рівненщині продовжується виконання Меморандуму про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та Державною службою зайнятості. Тому фахівець Здолбунівського бюро правової допомоги Богдан Лісовець провів у Здолбунівському районному центрі зайнятості навчальний семінар за участі роботодавців.

Так, учасникам заходу правник озвучив актуальні питання, які останнім часом найчастіше виникають у ході практичного застосування нормативно-правових актів у сфері оформлення трудових відносин, зокрема, щодо фактичного допуску до роботи осіб без укладання трудового договору або з оформленням такої особи на неповний робочий день; виплати заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ та ПДФО; недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також встановлених законом гарантій і пільг військовослужбовцям та іншим категоріям соціально вразливих громадян; несвоєчасної або неповної виплати заробітної плати.

Довідково. Рівненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7, тел. (0362) 26-08-40, 097-313-20-44. Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).

Гощанське бюро правової допомоги: смт. Гоща, вул. Незалежності, 20, тел. (03650) 21-650.

Здолбунівське бюро правової допомоги: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 44, тел. (03652) 20-808.

Корецьке бюро правової допомоги: м. Корець, вул. Київська, 37, тел. (03651) 20-108.

Костопільське бюро правової допомоги: м. Костопіль, вул. Сарненська, 24а, тел. (03657) 21-113.

Острозьке бюро правової допомоги: м. Острог, вул. Незалежності, 9, тел. (03654) 22-040.

Рівненське бюро правової допомоги: м. Рівне, вул. Соборна, 195, (0362) 68-40-05.

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua