Recommend Print

Завдяки діям адвоката обвинувальний вирок скасований, а справа направлена на новий розгляд

samorokov

Пан Андрій (ім’я чоловіка змінене) обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 Кримінального кодексу України (заподіяння середнього ступеня тяжкості тілесного ушкодження з необережності). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі терміном до 2 років.

На підставі доручення №017-0000718 від 18.08.2015 р. захист клієнта у кримінальному провадженні здійснював адвокат Валентин Самороков.

Вироком Рівненського міського суду пан Андрій був визнаний винуватим за ст. 128 КК України, а на підставі ст. 49 КК України був звільнений від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням термінів давності.

Не погоджуючись з вироком суду першої інстанції, Валентин Самороков подав апеляційну скаргу, в якій, покликаючись на незаконність і необґрунтованість вироку суду першої інстанції, вказав, що досудове розслідування і судовий розгляд провадження проведені з порушенням норм кримінально-процесуального закону без повного і всебічного з’ясування всіх доказів кримінального провадження, а висновки суду, викладені у вироку, не відповідають фактичним обставинам справи.

Адвокат також просив скасувати вирок і за відсутності події кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України, закрити кримінальне провадження.

З огляду на наведені обставини, колегія суддів Апеляційного суду Рівненської області ухвалою від 28.02.2017 року визнала докази апеляційної скарги обґрунтованими в частині істотного порушення вимог кримінального процесуального закону, скасувала вирок суду першої інстанції та призначила новий розгляд в суді першої інстанції.

Довідково: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7. Тел. (0362) 46-01-09, (067) 604-59-55 (цілодобово). Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua