Print

Антикорупційна інформаційна кампанія у системі безоплатної правової допомоги

Share

гол

Одні з цінностей, які сповідує команда системи безоплатної правової допомоги, – прозорість, підзвітність, довіра наших клієнтів та партнерів.


З метою мінімізації корупційних ризиків, усунення ситуацій конфлікту інтересів у роботі центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, створення механізму запобігання корупції у системі БПД та виявлення фактів, які свідчать про корупцію, а також їх усунення та попередження в майбутньому, створена цілодобова «антикорупційна» лінія (044) 364 17 47 та проводиться відповідна інформаційна кампанія.


Антикорупційна інформаційна кампанія спрямована та три основні цільові групи – клієнтів системи, адвокатів, які співпрацюють із нею, та працівників центрів з надання БВПД усіх рівнів, враховуючи бюро правової допомоги (далі – центри).


У кожному центрі будуть розміщені відповідні інформаційні плакати з інформацією про можливі корупційні ризики/ситуації конфлікту інтересів, з якими можуть зіштовхнутися наші клієнти.


1


Для них підготовлені й спеціальні пам’ятки, які відтепер отримуватиме кожен клієнт та клієнтка центру. У цих пам’ятках вони зможуть дізнатися інформацію про можливі корупційні ризики та контакти для зворотного зв’язку (повідомлення про відповідні факти, якщо такі траплятимуться).


2


Відповідні антикорупційні пам’ятки отримуватимуть й адвокати, які співпрацюють із системою та які укладатимуть відповідні контракти/договори із центрами для надання безоплатної вторинної правової допомоги.


3

 

Важливим є і попередження ризиків корупції/конфлікту інтересів серед фахівців центрів. Тож окремий аспект кампанії – спеціальні пам’ятки й для працівників системи БПД.


4


Якщо Вам відомі факти корупційних діянь у системі безоплатної правової допомоги, повідомте про це за цілодобовим телефонним номером  (044) 364 17 47Ви можете залишити повідомлення анонімно. Прийом дзвінків та повідомлень здійснюють працівники відділу запобігання корупції Координаційного центру з надання правової допомоги.


Перегляньте спеціальний розділ на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.