Print

На Рівненщині розпочався другий етап конкурсу з відбору адвокатів, що залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Share

гол

Сьогодні, 11 січня, у Регіональному центрі розпочався другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, що проходить у форматі індивідуальних співбесід.

Всього до участі у черговому етапі конкурсу, який триватиме упродовж двох днів (11-12 січня), було допущено 52 адвокати з 56 (чотири адвокати не проходили дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги»).

1

Адвокатів, зокрема, оцінюють за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, а також вміння представити приклади надання правової допомоги.

3

До складу комісії сформований увійшли директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Світлана Бідюк, голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович, голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій Удовиченко, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області Світлана Сурікова, адвокат, голова Рівненського відділення ВГО «Асоціація правників України» Алла Філатова, директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Якимчук, начальник ГТУЮ у Рівненській області Іванна Смачило та перший заступник начальника ГТУЮ у Рівненській області Наталія Яцюк.

4

Результати другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД, будуть розміщенні на сайті Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області.

Дізнатися про те, як пройшов перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, можна дізнатися тут.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 №8.

_________________________________________

Переглянути Порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).


Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.


Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».


Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5.

 

Довідково: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7. Тел. (0362) 46-01-09, (067) 604-59-55 (цілодобово). Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).