Recommend Print

Адвокати-наставники залучають нових адвокатів до співпраці з системою БПД

гол

Сьогодні, 2 травня, у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області відбувся круглий стіл з адвокатами, які ще не співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги та не надають БВПД незахищеним верствам населення.

Участь директор Регіонального центру Василь Овдіюк, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Світлана Бідюк, а також адвокат-наставник Офісу громадського захисту у кримінальних провадженнях Юрій Бондар.

Так, керівник Регіонального центру Василь Овдіюк наголосив присутнім адвокатам на проведенні з 2 травня до 21 червня 2018 року чергового конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Василь Овдіюк детально роз’яснив присутнім порядок участі у конкурсі, а також основні моменти, що виникають в адвокатів під час реєстрації.

Адвокат-наставник Юрій Бондар роз’яснив колегам практичні аспекти взаємодії з адвокатами, що співпрацюють з системою БПД та надають безоплатну вторинну правову допомогу. Зокрема, Юрій Бондар наголосив на підвищення професійної кваліфікації під час проведення різноманітних тренінгів та семінарів, можливості розширення кола клієнтів, а також отримання достойної оплати послуг у випадку досягнення ефективних результатів.

1

У свою чергу Світлана Бідюк розповіла присутнім роз’яснила про стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі, якими мають керуватися адвокати при наданні БВПД суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі.

Довідково: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7. Тел. (0362) 46-01-09, (067) 604-59-55 (цілодобово). Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua