Recommend Print

Взаємодія системи БВПД із судовими та правоохоронними органами по залученню адвокатів до надання правової допомоги у світлі нових викликів

gol

Сьогодні, 17 травня, у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області відбувся семінар-нарада на тему: «Актуальні питання діяльності системи БВПД області у 2018 році. Покращення взаємодії та результативності. Обмін досвідом».

Участь у заході взяли працівники системи БВПД Рівненщини на чолі з директором Регіонального центру Василем Овдіюком, голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій Удовиченко, суддя Апеляційного суду Рівненської області Володимир Іващук, адвокати-наставники Офісу громадського захисту Юрій Бондар та Ігор Солімчук, а також адвокати, що надають БВПД.

Василь Овдіюк розповів про стан оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів за надану безоплатну вторинну правову допомогу, причини виникнення заборгованості, та про законодавчі зміни щодо оптимізації витрат на оплату послуг за надання БВПД, які наразі розробляються. Також очільник Регіонального центру акцентував увагу на організації взаємодії системи БВПД із судовими та правоохоронними органами по залученню адвокатів для здійснення захисту громадян відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу України.

1

Сергій Удовиченко наголосив на співпраці органів адвокатського самоврядування області із системою безоплатної правової допомоги в питаннях, що стосуються забезпечення права на захист громадян.

7

Суддя Апеляційного суду Рівненської області Володимир Іващук звернув увагу на необхідності законодавчого врегулювання питання залучення центрами з надання БВПД перекладачів суб’єктам права на таку допомогу.

2

Питання забезпечення оптимального використання наявних ресурсів в процесі організації надання БВПД місцевими центрами, систематизацію інформації про проведені заходи, зокрема правопросвітницького проекту «Я маю право», висвітлив заступник директора Регіонального центру Микола Павлюк.

5

Світлана Бідюк, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів окреслила проблемні питання, що виникають під час надання БВПД та проведенні розрахунків розміру винагороди за надання такої допомоги.

8

Окрім того, під час заходу працівники місцевих центрів та адвокати обмінялися практичним досвідом та кращими практиками надання правової допомоги.

6

Довідково: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7. Тел. (0362) 46-01-09, (067) 604-59-55 (цілодобово). Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua