Print

У Рівному дискутували про юридичні аспекти виконавчого провадження

Share

1

Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області, відділення АПУ в Рівненській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, Радою Адвокатів Рівненської області 30 жовтня провели семінар, присвячений обговоренню юридичних аспектів виконавчого провадження. Захід відбувався у форматі дискусії і проходив у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.

2

Виступаючі на семінарі – Голова Ради адвокатів Рівненської області Сергій Удовиченко, директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк та Голова Відділення АПУ у Рівненській області Алла Філатова наголосили на необхідності підвищення кваліфікації адвокатів, розширенню їхніх професійних знань, вмінь та навиків, необхідності залучення до роботи не лише практикуючих адвокатів а й правників з інших сфер діяльності, що сприятиме підвищення якості надання правових послуг.

4

Начальник Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області В’ячеслав Бедикайло поінформував про стан виконання судових рішень, які гарантуються державою на території Рівненщини.

5

З питань «Погашення заборгованості за рішенням суду, виконання яких гарантується державою» та «Примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)» виступили фахівці ДВС ГТУЮ у Рівненській області Юлія Палій та Наталія Ониськевич. Йшлося про особливості здійснення виконавчих проваджень, процедури надання документів до виконавчих служб, їх правильне оформлення за відповідними рішеннями щодо погашення заборгованості.

6

До участі у дискусії був запрошений також приватний виконавець Виконавчого округу Рівненської області Сергій Сидоренко.