Print

Співпраця в рамках Меморандуму

Share

45555168

Співпраця в рамках Меморандуму між Координаційним центром з надання правової допомоги, Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України та державною установою «Центр пробації» продовжується.

Так, 01.11.2018 р. в. о. директора Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Міхнова та заступник начальника Володимирецького бюро правової допомоги Ірина Омельчук, а також адвокат, який співпрацює із системою БПД Сарненщини Василь Ковташ, здійснили виїзд до Полицької виправної колонії №76.

Також, 05.11.2018 в.о. директора Сарненського МЦ з надання БВПД спільно із заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Миколою Павлюком та начальником відділу моніторингу місцевих центрів Олександром Кузиком відвідали Катеринівську виправну колонію № 46.

IMG 20181105 102823

Під час виїздів обговорювалися такі питання спільної взаємодії як: забезпечення утворення та роботи дистанційних пунктів доступу до БПД у приміщеннях даних установ виконання покарань, а також затвердження графіків роботи таких точок доступу до БПД. 

IMG 20181105 104914

До того ж, засуджені мали можливість отримати безоплатні консультації під час роботи новоутворених дистанційних пунктів консультування. Окрім цього, досягнуто домовленості щодо проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості осіб, які відбувають там покарання.

IMG 20181105 115721

Того ж дня було здійснено моніторинговий візит до Сарненського МЦ з надання БВПД. Обговорювалися питання видачі доручень адвокатам та працівникам Центру, матеріально-технічного забезпечення, розгляду звернень громадян та ін. Надано методичну допомогу працівникам Центру щодо ведення досьє клієнтів та організації надання БВПД фахівцями Центру.