Print

Про те, як вберегтися від булінгу вкотре інформували фахівці бюро правової допомоги

Share

1

Що таке булінг? Які його види існують? Хто така жертва, булер та свідок? Як не постраждати від булінгу? Куди звертатися, щоб захистити себе від цієї протиправної поведінки? Яка відповідальність передбачена за вчинення шкільного цькування? Відповіді на усі ці та багато інших актуальних для школярів питань, мали можливість отримати учні Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ та Володимирецької ЗОШ 1-3 ступенів № 1, від фахівців Дубровицького та Володимирецького бюро правової допомоги.


Зокрема, заступник начальника Дубровицького бюро правової допомоги провела урок-бесіду із учнями 7-8 класу на тему: "Зупинимо булінг разом. Відповідальність неповнолітніх", на якому окрім обговорення питання відповідальності за булінг діти навчились відрізняти конфлікт від булінгу, а також дізналися за які правопорушення наступає адміністративна та кримінальна відповідальність для неповнолітніх.

2

До того ж, для педагогічних працівників школи юристом Дубровицького бюро проведено семінар на тему:"Відповідальне батьківство", а під час робочої зустрічі із соціальним педагогом школи обговорено теми наступних правопросвітницьких заходів із учнями.Разом з тим забезпечено роботу дистанційної точки доступу до БПД на базі навчального заходу.

3

Для учнів 8 класів Володимирецької ЗОШ 1-3 ступенів № 1 заступник начальника Володимирецького бюро правової допомоги Ірина Омельчук провела інформаційну лекцію на тему: “Стоп булінг!". Під час заходу було розкрито перелічені вище питання, переглянуто з учнями цікаві ролики з порадами як запобігти булінгу.

4

Також спільно з дітьми було створено плакат з “долоньками довіри”, на яких діти написали імена тих людей до яких би вони зверталися у булінговій ситуації. Таким чином, учні вкотре дізналися як правильно захищати свої права та не допускати порушення прав інших.