Recommend Print

З якими зверненнями засуджені Городоцького виправного центру чекали на приїзд працівників Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області?

1

Захист прав засуджених є одним із пріоритетів в діяльності системи БПД. Задля підвищення рівня правової поінформованості засуджених осіб щодо захисту свої прав а також персоналу, працівники Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області систематично відвідують установи виконання покарань, де зустрічаються з засудженими. Цього разу начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Кузик та головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Дмитро Євсютін, завітали до Державної установи «Городоцький виправний центр (№ 131)»


Систематичні відвідини установ виконання покарань, представниками Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області, здійснюються у рамках реалізації проекту Міністерства юстиції «Я маю право»! та Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України та Координаційним центром з надання правової допомоги.

2

З комунально-побутовими умовами проживання засуджених, порядком залучення до праці та навчання в умовах обмеження волі, мали можливість ознайомитись начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Кузик та головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Дмитро Євсютін, які завітали до Державної установи «Городоцький виправний центр (№ 131)» на День відкритих дверей.

3

4

5

Так цього разу, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Кузик, провів особистий прийом ряду громадян, що відбувають покарання у Державній установі «Городоцький виправний центр (№ 131)».

6

Під час спілкування засудженим було роз’яснено механізм захисту їхніх прав згідно із Законом України «Про безоплатну правову допомогу», обсяг повноважень Регіонального та місцевих центрів а також порядок звернення за такою допомогою.

7

Також засуджені отримали кваліфіковані юридичні консультації з питань, які їх цікавили.

9

Крім того, під час зустрічі з керівництвом та персоналом установи було детально обговорено вимоги законодавства щодо розгляду звернень засуджених та акцентовано увагу на типових помилках, які допускають заявники під час складання та формулювання вимог про залучення захисника.

10 Працівники Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області та представники адміністрації установи також обговорили проблемні питання подальшої взаємодії у сфері надання первинної та вторинної правової допомоги.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua