Recommend Print

Я хочу бути юристом, що це таке?

1

Про судову систему граючись дізнавались діти. Працівники відділу сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді спільно з спеціалістами Рівненського місцевого центру надання безоплатної первинної правової допомоги провели для учнів правопросвітницьку гру у форматі імпровізованого судового засідання. Діти мали можливість більш детально дізнатись про роботу не лише суддів але й адвокатів і прокурорів.

Імпровізоване судове засідання як форма правопросвітництва є хорошим інструментом для роботи з дітьми середнього шкільного віку.Представниками Рівненського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Ілоною Куль та Олександром Биковим разом з працівниками відділу абонемента Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки був проведений тренінг: «Імпровізоване судове засідання героїв книги Дж. Ролінг «Гаррі Потер».

2

Присутнім учням Рівненської української гімназії були роздані ролі персонажів книги книги Дж. Ролінг «Гаррі Потер». В ході гри вони ознайомились з основами проведення судового засідання і мали змогу стати активними учасниками судового процесу.

3

Після закінчення гри учні висловили свої враження та захоплення і зробили висновок, що не потрібно порушувати закон щоб не опинитися на місці правопорушника.Усім було цікаво, весело та пізнавально.

4

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua