Recommend Print

Ключ до успіху в проведенні правопросвітницьких заходів для дорослих шукали фахівці системи під час міжрегіонального заходу з обміну досвідом у Сарненському МЦ!

 1

Які особливості роботи з різними цільовими групами? Як визначити потреби та запити цільової групи 35+? Як правильно врахувати ризики та спрогнозувати результати правопросвітницьких заходів для цієї цільової аудиторії? Як розробити та провести успішний тематичний правопросвітницький захід з урахуванням потреб цільових груп 35+? Як підібрати тематичний матеріал та тему для таких заходів?


Шукали відповіді на усі ці запитання і водночас обмінювались кращими практиками правопросвітницької діяльності 10-11 червня 2019 року фахівці Червоноградського, Роздільнянського, Івано-Франківського, Вижницького та Сарненського місцевих центрів з надання БВПД. Однодумців системи безоплатної правової допомоги з різних куточків України зібрала чергова зустріч директорів та фахівців місцевих центрів з надання БВПД на тему: “Особливості роботи з різними цільовими групами. Обмін кращими практиками правопросвітницької діяльності місцевих центрів”, яка стала продовженням заходів, розпочатих у травні 2017 року на базі Червоноградського МЦ з надання БВПД, що мали продовження у 2018 році на базі того ж Червоноградського МЦ з надання БВПД, Львівського клубу PRAVOKATOR та Вижницького МЦ з надання БВПД.

 2

Директор Сарненського МЦ Юлія Міхнова привітала учасників на Сарненщині та презентувала діяльність центру. В межах заходу фахівці системи БПД не тільки вчилися, а й випробовували на собі та своїх колегах різноманітні універсальні дієві методи та прийоми, які можна використовувати при проведені правопросвітницьких заходів для дорослих. А також дискутували, висловлювали свої думки та міркування, працювали у міні-групах, виконували практичні вправи, моделювали ситуації.

 3

Важливим моментом заходу стала Skype-презентація директором Вижницького МЦ з надання БВПД Людмилою Мацюк бази правопросвітницьких заходів, укладеної за результатами зустрічі з обміну досвідом у Вижниці.

 4

За результатами заходу, що пройшов у Сарненському МЦ, зазначену базу планується поповнити ще орієнтовно двома десятками правопросвітницьких заходів.

 5

Надзвичайну активність, свіжі думки та ідеї і креативність проявили керівники та фахівці місцевих центрів, які взяли участь у заході: Червоноградського МЦ – Наталка Костишин (яка, до слова, була чудовим модератором заходу) і Христина Уманська, Роздільнянського МЦ – Тетяна Кулішова та Олена Гун, Івано-Франківського МЦ – Іванна Тичковська та Світлана Максим’юк, Вижницького МЦ - Мацюк Людмила.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua