Print

Як реалізувати виборче право дізналися учасники тренінгу, що пройшов у Правовому клубі Pravokator Харків

Share

1

Які міжнародні стандарти та законодавча база щодо участі у виборах? Якою є виборча система позачергових виборів народних депутатів України? Якою є покрокова інструкція реалізації виборчого права? Які права та обов'язки громадян, зокрема внутрішньо переміщених осіб до і під час голосування? Який порядок зміни місця голосування? Які дії заборонено вчиняти під час виборів? Яка відповідальність передбачена за порушення виборчого законодавства? Куди можна звертатися за захистом своїх порушених прав?


Відповіді на усі ці та інші актуальні запитання мала можливість отримати начальник відділу правопросвітництва та надання БПД Сарненського МЦ Ірина Дубровська під час тренінгу «Як реалізувати своє виборче право?» (особливості голосування ВПО та інших мобільних категорій громадян), який пройшов 22.06.2019 у Правовому клубі Pravokator Харків.

2

Для кращого засвоєння теоретичної бази, під час заходу його учасники мали ще й практичні завдання. Зокрема, працюючи в групах симулювали дзвінки на гарячу лінію щодо виборчих питань. Одна команда, бажаючи отримати вичерпну правову консультацію задавала питання іншій, а команда, яка відповідала, мала це зробити всього за 3 хвилини!

3

Нові знання та знайомства, обмін досвідом, цікаві ідеї — все це по завершенню тренінгу отримали його учасники. Дякуємо за цікавий та змістовний захід його модераторам: програмному директору Донецької обласної організації ВОО “Комітет виборців України” Надії Пашковій та практикуючому юристу організації Донбас SOS Артему Фоменко.