Recommend Print

Фахівці Рівненського МЦ налагодили співпрацю з національною скаутською організацією України «Пласт»

1

Для учасниць Національної організації «Пласт» куреня імені Олени Теліги, було проведено тематичний захід «Місто проти корупції». Під час зустрічі з фахівцями Рівненського МЦ Олександром Биковим та Ілоною Куль, 17 пластунок віком 13-15 років мали можливість більше дізнатися про явище корупції, довідатись, що собою являє «неправомірна вигода», «приватний інтерес», які покарання передбачені для осіб, що пропонують неправомірну вигоду та тих осіб, котрі її вимагають або отримують, а також про коло суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».


З метою кращого засвоєння інформації, діти мали можливість зіграти у розвиваючу гру «Антикорупційна мафія» – інструмент, розроблений Центром «Ейдос» в рамках співпраці з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія».Під час зустрічі було також обговорено ключові аспекти співпраці, заплановано проведення подальших заходів.

2

На завершення, кожен учасник висловив своє бачення негативного впливу корупційних явищ на життя пересічних громадян та поділився враженнями від почутого.

3

Довідково: Метою організації «Пласт» є сприяння всебічному патріотичному вихованню та самовихо ванню української молоді як свідомих і відповідальних представників місцевої національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та християнської моралі.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua