Recommend Print

Працівники РЦ допомагають неповнолітньому відновити документи

1

01.07.2019 року старшим інспектором сектору ювенальної пробації м. Рівне філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Ігорем Кожарком та начальником відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Олександром Кузиком проведено консультування неповнолітнього громадянина Іспанії Ф., який перебуває на обліку у Рівненському міськрайонному відділі пробації.


Неповнолітньому надано вичерпну консультацію щодо алгоритму дій відновлення втраченого паспорта громадянина Королівства Іспанія.

4

Захід проведено в рамках реалізації положень меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17 вересня 2018 року, щодо організації роботи пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

Також,в рамках правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО", неповнолітньому було роз'яснено основні права дітей та шляхи їх захисту,а також поряд виїзду дитини за кордон. 

Довідково: В рамках взаємодії протягом I півріччя 2019 року, засудженим установ виконання покарань та уповноважених органів з питань пробації, працівниками системи БВПД Рівненщини надано 224 правових консультації.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua