Recommend Print

Зніміть «рожеві окуляри»- жертвою торгівлі людьми може стати кожен!

1

Під таким гаслом, 30 липня в Сарнах було проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Протидій торгівлі людьми!», організовану Сарненським місцевим центром з надання БВПД спільно із Сарненським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та сектором превенції Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області.


«Не можна забувати про те, що торгівля людьми є злочином. Відтак, люди які вчиняють його - будуть притягненні до кримінальної відповідальності» - зазначила директор Сарненського місцевого центру з надання БВПД Юлія Міхнова.

 3

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня - Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Тому, на центральній алеї міста тамтешнім жителям пропонували взяти участь у незвичайному квесті, приуроченому до цієї дати. В ході заходу учасники відповідали на питання, рухаючись імпровізованим лабіринтом або ж потрапляли в ньому у пастку. На фініші усім учасникам надавали детальні роз’яснення про те, як все ж не стати жертвою торгівлі людьми, а також ознайомили з правилами безпечного працевлаштування, навчання та подорожей за кордоном.

2

До того ж, під час квесту його учасники створили плакат порад “Як не стати жертвою торгівлі людьми?”, який допоможе захиститися від сучасного рабства. Поки наймолодші учасники дійства були задіяні у флешмобі під назвою: «Кольорові долоньки», з їх батьками обговорили важливі та суперечливі питання можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та особистої відповідальності кожного з батьків.

4

Від фахівців центру: Оксани Заєць, Анастасії Новацької, Юлії Болкуневич, Ігоря Мельника та директора Юлії Міхнової всі бажаючі отримали фахові правові консультації та інформацію про різноманітні організації, що працюють у сфері профілактики торгівлі людьми, надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми, їхнім родичам та близьким.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua