Recommend Print

Фахівці Сарненського МЦ на Радіо "Полісся" розповідали про те, як реалізувати працівникам своє право на відпустку

67630300 764123324002566 8181422909399498752 n 3

Літо — найкраща пора року не лише для дітей, а й для дорослих, оскільки саме в цей час більшість працівників іде в довгоочікувані відпустки. Кожному хто працює треба пам’ятати, що право на відпочинок – це одне із пріоритетних соціальних прав, яке закріплене в Основному Законі нашої держави. Тому, для того, щоб відпочити та набратися сил потрібно знати як же реалізувати своє право на відпочинок, зокрема на відпустку.


Які основні законодавчі акти, які регулюють порядок надання відпусток? Хто має право на відпустку? Які види відпусток, передбачені чинним законодавством України? Чи всі відпустки можна накопичувати, а в подальшому використати або отримати за них грошову компенсацію?Які умови надання щорічних відпусток?Які відпустки належать до так званих відпусток, що не згорають? Коли настає право у працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи на даному підприємстві? Кому надаються щорічні відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на даному підприємстві?Як оформити відпустку за минулі роки, якщо через певні причини працівник не скористався своїм правом на щорічні відпустки у кількох попередніх роках?Яка загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток? Коли сплачується грошова компенсація за невикористані відпустки за минулі роки чи поточний рік?

Відповіді на усі ці актуальні питання радіослухачі зможуть почути, як завжди, сьогодні о 18:00, в суботу — після 13:00 та в понеділок — після 18:00 від заступника директора центру Оксани Заєць та заступника начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БПД Аліни Харченко.

Додатково нагадуємо, що фахівці Сарненського місцевого центру з надання БВПД щотижня на Радіо "Полісся" інформують громадян про права, свободи та способи їх захисту та озвучують шляхи вирішення найнагальніших правових проблем.

   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua