Recommend Print

Рівненський місцевий центр з надання БВПД працював на Міжнародному скаутському зльоті «Джемборі – Рівно 30. Рівне».

1

Цікаво та насичено провела два дні команда Рівненського МЦ на скаутському зльоті «Джемборі – Рівно 30. Рівне». За цей час фахівці місцевого центру для пластунів та пластунок організували 25 тренінгів з елементами гри, прочитали 8 лекцій , розгадали 10 правових кросвордів. На правову тематику також пройшло 3 семінари, ну і звісно впродовж зльоту працювало 2 мобільні пункти консультування.


Понад тисячу учасників – пластуни та пластунки з 18 областей України, делегації з Австралії, Польщі, Канади, США, Білорусі та Грузії з’їхалися до мальовничих берегів річки Горинь, що у селі Хотин на Рівненщині. Усіх їх об’єднав Міжнародний скаутський зліт «Джемборі – Рівно 30. Рівне». На запрошення організаторів, завітали на захід і представники Рівненського МЦ.

2

«Це був неймовірний та безцінний досвід! Такого заходу, за час свого існування, місцевий центр ще не проводив. Програма заходу передбачала масу правопросвітницьких заходів. Загони змінювали щогодини» - розповів головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Рівненського МЦ Олександр Биков.

П’ятеро працівників місцевого центру, впродовж двох днів зранку і до самого вечора, працювали під відкритим небом з дітьми віком від 10 до 16 років. Фахівці системи БПД розповідали дітям про конституційні права та способи їх захисту, окремо надавали юридичні консультації та загалом окреслювали роботу центрів з надання БВПД. А пластуни,в свою чергу віддячили розповідями про мандрівки, вогники, ватри, табори і відпочинок. Окрім того, 26 учасників заходу з різних міст України  отримали правові консультації та роз'яснення.

3

Завдяки налагодженій співпраці Рівненський місцевий центр мав змогу долучитися до почесної місії Пласту, який бачить своїм завданням виховувати молодь добрими громадянами і щасливими людьми, навчити жити їх в демократичному суспільстві, дотримуючись загальнолюдських та християнських принципів, допомоги іншим, сприяти патріотичному вихованню української молоді.

4

Отож, позаду зустрічі з друзями та партнерами, цікаві знайомства та насичені чудові дні, наповнені хорошими позитивними емоціями.

6

Довідково:

На початок 2019 року Пласт в Україні об'єднує 8500 членів різного віку і таким чином є найбільшою молодіжною організацією України. Пласт, дає нагоду розвивати таланти, пізнавати себе та виховує свідомих, відповідальних громадян місцевої, національної та світової спільнот і провідників українського суспільства.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua