Recommend Print

Святкування 3-ої річниці створення бюро Сарненського МЦ розпочато із фестивалю “Спасова борода”

1

День селища Володимирець, тамтешні жителі та гості святкували на обласному фестивалі традиційної народної культури «Спасова борода». Такий масштабний захід не могли оминути увагою і фахівці Сарненського МЦ, які в свою чергу відзначають річницю роботи бюро. Тому було вирішено поєднати приємне з корисним.


Різноманітні спортивні змагання, виставка робіт майстрів художньо-декоративного мистецтва, ярмарок «Свято Хліба» та майстер-клас традиційної кухні «Запашний Курінь» - далеко не весь перелік заходів, що підготували організатори для жителів Володимирця та гостей селища. Фахівці Сарненського МЦ та Володимирецького бюро правової допомоги, також підготували свою цікаву програму заходів. Адже саме з цього селища, керівництво МЦ вирішило розпочати флешмоб з нагоди 3-ї річниці роботи бюро. Фахівці центру та бюро правової допомоги провели ряд правопросвітницьких заходів як для дорослих, так і для найменших громадян.

2

Так, правники центру надавали безоплатні правові консультації для дорослих жителів та гостей, про можливість отримання безоплатного адвоката за рахунок держави. А от малечу розважали правовими вікторинами, конкурсами, правовими казками, та розмальовками про права дитини, які закріпленні Конвенцією ООН.

3

Діти не тільки збагатилися знаннями про свої права та про те, як захистити їх у разі необхідності, але й отримали позитивні емоції, солодкі призи, Паспорти прав дитини, що додавало юним учасникам дійства незабутніх вражень про участь у заході.

4

До того ж, фахівці Сарненського МЦ: Оксана Заєць, Тетяна Трушина, Аліна Харченко спільно з правниками Володимирецького бюро правової допомоги: Іриною Омельчук та Ларисою Оштук на чолі із директором Юлією Міхновою,активно інформували жителів та гостей про інформаційну кампанію “Відповідальне батьківство”, її мету та основні напрями.

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua