Recommend Print

Тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!» у школах Рівненщини провели фахівці Сарненського МЦ та бюро правової допомоги

1

У новий навчальний рік- з новини знаннями. Як тільки школярі сіли за парти, фахівці системи БПД краю завітали до дітей аби розповісти малечі про права кожної дитини, їх групи, шляхи реалізації, національні і міжнародні документи, де вони закріпленні. Про це у цікавій та інтерактивній формі впродовж 5 днів школярам розповідали працівники Сарненського МЦ та бюро правової допомоги, під час тематичних уроків.


Задля формування правосвідомого суспільства, вкрай важливо закладати в дітях ще змалечку підвалини правової освіти. Підростаючому поколінню необхідно не лише знати про свої права, але й мати навички та вміння їх відстоювати і захищати. Тому, завдяки працівникам системи БПД області, саме з тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!» розпочали новий навчальний рік учні загальноосвітніх закладів Рівненщини.

2

У кожній школі уроки «Я МАЮ ПРАВО!» проходили у доступній та цікавій для дітей формі. Спочатку учні переглядали ролики, в яких йшлося про права дітей, які закріплені Конвенцією ООН про права дитини. Далі заповнювали карти “Права дитини” та виконували практичну вправу “Правове дерево”, таким чином вивчаючи і повторюючи не тільки свої права, а й обов'язки. До уроків також були залучені партнери системи БПД- представники різноманітних державних органів.

3

Зокрема, фахівці Сарненського МЦ та бюро правової допомоги завітали до учнів 3 та 4 класів Берестівського НВК, зустрілись з учнями 7-х класів Лозківської ЗОШ 1-2 ступенів, побували у Володимирецькій ЗОШ № 1, провели тематичні уроки для учнів 4 та 9 класів Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцею з професійним навчанням" та для учнів 4-х класів Березнівського НВК "ЗОШ І ступенів», про права дитини розповідали і в Рокитнівській загальноосвітній школі №3 та Рокитнівському НВК «Школа I-III ступенів-ліцей» а також організували тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО» для учнів Сарненської спеціалізованої школи розвитку I ступеня № 5 з поглибленим вивченням іноземної мови.

4

5

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua