Print

Фахівці Сарненського МЦ на 106.6 FM розповіли, як громадяни України можуть отримати земельну ділянку безоплатно

Share

1

Чи знаєте ви про те, що громадяни України мають право отримати безкоштовно земельні ділянки із земель державної та комунальної власності для різних потреб? Ви можете сказати, - безкоштовний сир буває тільки в мишоловці! А от і ні, бо знаючи про свої права ви можете з легкістю реалізувати їх у майбутньому. Головне — пройти процедури, передбачені чинним земельним законодавством України.


     Хто може звернутися за отриманням у власність земельної ділянки із земель державної і комунальної власності? Куди звертатися за її одержанням? Які вимоги до заяви про отримання земельної ділянки у власність та який строк розгляду такої заяви? Чи можна вимагати від громадянина додаткові матеріали та документи, які не передбачені чинним законодавством? Які розміри земельних ділянок, що безоплатно передаються громадянам? Як відбувається розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та його погодження? Хто може бути розробником проекту землеустрою? Як відбувається затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та реєстрація права власності на земельну ділянку? Які документи має надати особа при реєстрації права власності на земельну ділянку та скільки це коштує? Де можна отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу? Які категорії громадян мають право на останню?

    Відповіді на усі ці питання радіослухачі зможуть почути, як завжди, на 106.06 FM у п’ятницю о 18:00, в суботу — після 13:00 та в понеділок — після 18:00 від заступника начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БПД Аліни Харченко та головного спеціаліста відділу Анастасії Новацької.

     Додатково нагадуємо, що фахівці Сарненського місцевого центру з надання БВПД щотижня на Радіо “Полісся” частоті 106.6 FM інформують громадян про права, свободи та способи їх захисту та озвучують шляхи вирішення найнагальніших та найактуальніших правових проблем.