Print

Установча нарада керівного складу системи безоплатної вторинної правової допомоги у Міністерстві юстиції України

Share

IMG 587220 травня 2015 року у м. Києві працівники системи БВПД Рівненщини на чолі із директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомог Василем Овдіюком прийняли участь в установчій нараді керівного складу системи безоплатної вторинної правової допомоги під головуванням директора Координаційного центру з надання безоплатної правої допомоги Андрія Вишневського.

Перед початком наради Андрій Вишневський привітав із призначенням на відповідальні посади та вручив посвідчення керівникам місцевих центрів Рівненщини: Дубенського МЦзНБВПД Віктору Шевчуку, Рівненського МЦзНБВПД Аллі Негрей та Сарненського МЦзНБВПД Миколі Павлюку.

У ході наради презентовано новий дизайн системи безоплатної вторинної правової допомоги, висвітлено питання, пов’язані з управлінською координацією (нова роль директорів регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги), функціональною координацією і взаємодією місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги між собою, з регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Координаційним центром, обговорено питання відбору та навчання персоналу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Крім цього, керівний склад системи БВПД Рівненщини протягом дня ознайомився із діяльністю структурних підрозділів Координаційного центру, з метою налагодження дієвих стосунків, покращення взаємодії та створення єдиного механізму при забезпеченні конституційних прав громадян України на захист.