Адвокат домігся закриття кримінального провадження щодо крадіжки

Деталі

1

Ще наприкінці 2017 року на Демидівщині,маючи вільний доступ до кімнати будинку, невідома особа здійснила крадіжку, чим нанесла матеріальних збитків потерпілій стороні. Досудове розслідування було розпочато за ознаками кримінального правопорушення,передбаченого ч.1 ст.185 КК України.


Як розповів потерпілий, в крадіжці він підозрював свого товариша, який в той період час від часу навідувався до нього в гості. В той же час товариш,якого підозрювали в крадіжці, в поясненнях заперечував свою провину у скоєнні вищевказаного злочину.

Зрештою, завдяки роботі адвоката системи БВПД Валентина Мервінського , що діяв на підставі відповідного доручення Регіонального центру з надання БВПД в Рівненській області, вдалось закрити кримінальне провадження у зв’язку з встановленням відсутності в діях підозрюваного складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

 

   

logo openeurope

   

chesnaplatijka baner

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua