Хроніка громадського захисту

Завдяки зусиллям адвоката Геннадія Михальця потерпіла отримала відшкодування моральної шкоди

Деталі

mykhalec12

У вересні 2018 року до Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Олена (ім'я змінено). Клієнт центру потребувала правової допомоги, що передбачає здійснення представництва інтересів у суді у кримінальному провадженні за ч.1 ст.185 КК України, в якому вона являється потерпілою.


Детальніше...

Адвокат домігся закриття кримінального провадження щодо крадіжки

Деталі

1

Ще наприкінці 2017 року на Демидівщині,маючи вільний доступ до кімнати будинку, невідома особа здійснила крадіжку, чим нанесла матеріальних збитків потерпілій стороні. Досудове розслідування було розпочато за ознаками кримінального правопорушення,передбаченого ч.1 ст.185 КК України.


Детальніше...

Завдяки адвокату Генадію Михальцю, що співпрацює з Сарненським МЦ, внутрішньо переміщена особа відстояла право на державну допомогу для оплати житлово-комунальних послуг

Деталі

mykhalec12

Людям, які опинилися без даху над головою, дуже складно знайти хоча б тимчасове житло. А ще складніше завдання – знайти кошти на оплату житлово-комунальних послуг! Тому на поміч внутрішньо переміщеним особам мала б прийти держава. Але трапляються випадки, коли органи державної влади, які мали б це робити, відмовляють людині, яка й так доведена до відчаю. Ця історія про те, як адвокат, який співпрацює із Сарненським МЦ забезпечив належний правовий захист внутрішньо переміщеній особі та домігся призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Детальніше...

   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua