Керівники центрів БВПД Рівненщини завітали до обласного центру комплексної реабілітації інвалідів

Деталі

1

В обласному центрі комплексної реабілітації інвалідів відкрили після ремонту оновлений спальний корпус. Подію приурочили, до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначають на початку грудня. На урочистості завітали і представники системи БПД Рівненщини, аби не тільки познайомитись з умовами перебування в новому корпусі підопічних центру але й розповісти про права осіб з інвалідністю, гарантовані державою та шляхи їх захисту.


Детальніше...

На Сарненщині продовжують об'єднувати зусилля у боротьбі із домашнім насильством

Деталі

1

Як запобігати та протидіяти домашньому насильству та насильству за ознакою статі? Яке законодавче забезпечення протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі? Чому важлива психологічна підтримка постраждалих від насильства в сім’ї? Яку допомогу може надати мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі? Ці та інші актуальні питання розглядалися під час засідання Районної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, яка пройшла у Сарненській райдержадміністрації.


Детальніше...

Регіональним центром проведено семінар для поліцейських роти особливого призначення

Деталі

1

Основні принципи роботи системи безоплатної правової допомоги, модель раннього доступу до захисту, дотримання прав затриманих осіб – ці та інші питання було порушено під час тренінгу для поліцейських роти особливого призначення ГУНП в Рівненській області, що був організованого та проведеного заступником директора Регіонального центру з надання БВПД Сергієм Іллюком.


Детальніше...

Про новаторство в роботі та аналіз виконання планів діяльності говорили керівники центрів БВПД Рівненщини

Деталі

1

У Регіональному центрі з надання БВПД відбулося засідання керівної ради директорів системи надання БВПД Рівненщини під головуванням директора Регіонального центру Василя Овдіюка. Участь в обговоренні підсумків роботи та стратегічних напрямків діяльності, окрім керівників центрів взяли і представники відділів, що відповідають за різні напрямки роботи: надання БВПД, якість, комунікація, фінанси, інфраструктура.


Детальніше...

Система БПД Рівненщини долучається до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Деталі

P91122-112023Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Тож на Рівненщині фахівці системи БПД, представники обласного департаменту соцзахисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, поліцейські, освітяни та громадськість, активізували спільну роботу заради створення в регіоні соціального простору, вільного від насильства та формування нульової толерантності до цього ганебного явища.Детальніше...

У День Гідності та Свободи студенти дізнались більше про права людини та шляхи їх захисту

Деталі

1

21 листопада- особлива дата для українців. Адже цього дня ми згадуємо про те, що за останні 16 років Україна пережила дві революції: Помаранчеву (2004 р.) та Революцію Гідності (2014 р.). Події, що передували цьому, щоразу піднімали хвилю громадського спротиву та боротьби за ідеали свободи та демократії. Тому, сьогодні директор Регіонального центру з надання БВПД Василь Овдіюк зустрівся зі студентами Рівненського державного гуманітарного університету аби поспілкуватись про поняття свободи, честі та гідності а також шляхи їх захисту.


Детальніше...

 

Про особливості роботи з різними групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги розповіли студентам Рівненського державного гуманітарного університету

Деталі

1

Про специфіку надання безоплатної правової допомоги та роботу місцевого центру дізнались студенти Рівненського державного гуманітарного університету під час зустрічі з директоркою Рівненського місцевого центру з надання БВПД Аллою Негрей та головним спеціалістом центру Олександром Биковим. Фахівці системи для молодих юристів також провели «Безоплатна правова допомога як інструмент захисту прав людини» .


Детальніше...

 

Держслужбовці Рівненської РДА поглибили свої знання про безоплатну правову допомогу

Деталі

1

Фахівці системи БПД Рівненщини систематично проводять лекції для державних службовців області. На семінарах обговорюєтеся діяльність системи БВПД, її здобутки, новації а також проблемні питання. Так, цього разу до працівників Рівненської районної державної адміністрації завітав заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Сергій Іллюк аби дати відповідь на ряд актуальних питань правового характеру, що стосуються роботи державного службовця.


Детальніше...

 

Для поліцейських Рівненщини проведено ряд навчальних семінарів щодо дотримання прав затриманих осіб

Деталі

1

Дотримання вимог ст. 213 КПК України та забезпечення прав затриманих громадян. Ці та інші питання лягли в основу семінарів, що пройшли у Радивилівському, Рівненському та Березнівському районних ВП. Відтак, впродовж декількох днів представники Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області спільно з представниками відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УЗПЛ НПУ провели ряд тренінгів з місцевими правоохоронцями.


Детальніше...

 

Про співпрацю системи БПД з адвокатами майбутні юристи дізнались безпосередньо від керівництва Регіонального центру

Деталі

1

Чи зможуть реалізувати себе студенти вищих навчальних закладів як фахівці системи безоплатної правової допомоги? Де, та завдяки чому, майбутні юристи можуть здобути такі необхідні практичні навички та вміння? Ці та багато інших питань цікавили студентів Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України. Адже сьогодні вони мали унікальну можливість поспілкуватись з заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області та Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Сергієм Іллюком.


Детальніше...

 
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua