Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Березень 20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

pracia

   

Правові кінозали продовжують працювати Рівненщині

Деталі

7

Зима - чудова пора аби в дружньому колі проводити своє дозвілля за переглядом різноманітних кінострічок. Тому, з грудня цього року центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги започаткували проведення правових кінозалів. Це абсолютно новий формат заходів, що дозволяє нам ближче знайомити молодь з системою правової допомоги і водночас вивчати правові потреби громади, аби швидше та якісніше реагувати на нові виклики, що можуть постати перед системою.


Детальніше...

Правничі ігри: учні 9 класів міста Сарни знають напевно, як провести час цікаво та з користю

Деталі

1

Як цікаво та з користю провести час знають учні 9 класів Сарненських ЗОШ № 3, 4 та Сарненського ліцею № 2. Адже, нещодавно вони взяли участь у інтелектуально-розважальному конкурсі «Правничі ігри», який відбувся у Сарненському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.


Детальніше...

Сарненський МЦ долучився до створення соціального ролику про домашнє насильство

Деталі

Без імені

Домашнє насильство - це злочин, а за злочини треба відповідати! Як саме - розказує директор Сарненського МЦ Юлія Міхнова у відео, створеному з ініціативи Сарненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді , учнями Сарненської гімназії.


Детальніше...

День БПД у Сарнах: жваве спілкування, позитивні емоції та нові правові знання

Деталі

1

Цікаві розмови, "гострі" питання, дискусії не тільки із фахівцями Сарненського МЦ, а й із високопрофесійним адвокатом, смакування оригінального печива “БПД”, перегляд цікавого відео про життя центру, а ще - участь у турнірі із “Правової монополії” - усе це за один день "пережили" юні гості, які завітали до Сарненського МЦ.


Детальніше...

Фахівці Рівненського місцевого центру правопросвітництво ведуть через «Антикорупційну мафію»

Деталі

1

Антикорупційна «Мафія» – модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом–бюджетом міста. Гра розвиває навички роботи в команді, уміння аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення. Завдяки такій цікавій та інтерактивній формі спілкування фахівці Рівненського МЦ поширюють серед молоді правову інформацію.


Детальніше...

У Регіональному центр пройшов круглий стіл на тему « Забезпечення прав і свобод людини та громадянина»

Деталі

6

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області пройшов круглий стіл за участі керівників центрів БВПД Рівненщини, Ради адвокатів та КДКА Рівненської області, під час якого було обговорено ряд актуальних питань співпраці адвокатського середовища з системою безоплатної правової допомоги Рівненщини.


Детальніше...

 

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги відзначили на Рівненщині

Деталі

1

10 грудня 2019 року в Україні вперше відзначили Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приуроченого до Дня прав людини в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. На Рівненщині ж цього дня в центрах та бюро правової допомоги було ніде яблуку впасти, адже з нагоди відзначення Всеукраїнського дня БПД заплановано безліч заходів. Впродовж дня ми проводили для усіх бажаючих екскурсії аби показати як працює система зсередини, спілкувались з клієнтами, адвокатами, партнерами, представниками влади, підбивали підсумки роботи та обговорювали плани на наступний рік.


Детальніше...

 

Фахівці Сарненського МЦ долучилися до молодіжного марафону, приуроченого Дню боротьби зі СНІДом

Деталі

1

Щороку на початку грудня у різних куточках планети відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 та започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликану поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.


Детальніше...

 

Вкотре постанову поліцейського про накладення адміністративного стягнення- скасовано!

Деталі

Бондарець

Немає сумнівів, що водій, який порушив правила дорожнього руху, має понести за це відповідальність. Але нерідко трапляються випадки, коли співробітники поліції накладають штрафи неправомірно, допускаючи грубі процесуальні порушення. Як водію оскаржити незаконні дії поліцейського та захистити свої права?


Детальніше...

 

Керівники центрів БВПД Рівненщини завітали до обласного центру комплексної реабілітації інвалідів

Деталі

1

В обласному центрі комплексної реабілітації інвалідів відкрили після ремонту оновлений спальний корпус. Подію приурочили, до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначають на початку грудня. На урочистості завітали і представники системи БПД Рівненщини, аби не тільки познайомитись з умовами перебування в новому корпусі підопічних центру але й розповісти про права осіб з інвалідністю, гарантовані державою та шляхи їх захисту.


Детальніше...

 
   

logo openeurope

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua