Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Адвокатам  

Advocats

   

Архів новин  

Березень 19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Інформаційний дайджест  

Digest-300x238

   

pracia

   

"Правовий калейдоскоп” від фахівців Сарненського МЦ: вивчати право можна цікаво і весело

Деталі

2

Такий незвичайний і пізнавальний захід провели фахівці Сарненського МЦ: директор Юлія Міхнова і юристи центру: Оксана Заєць, Юлія Болкуневич, Ірина Дубровська, Ігор Мельник та Аліна Харченко у Сарненському районному ліцеї “Лідер” для учнів 10 класів. Ліцеїсти, поділилися на 4 команди, з ентузіазмом взялися крокувати стежками “Правового калейдоскопу”, який складався із різноманітних правових завдань:

Детальніше...

Об’єднання зусиль для запобігання дискримінації та надання правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та торгівлі людьми

Деталі

2

Гендерна дискримінації та переслідування за ознакою статі, посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства, правовий захист постраждалих від торгівлі людьми – питання, що стали предметом обговорення під час засідання обласної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми, що відбулася у Рівненській облдержадміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Олексія Шамака. Участь у заході взяли представники обласної державної адміністрації, юстиції, Регіонального центру з надання БВПД, правоохоронних органів, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, освіти, медицини, релігійних та громадських організацій.

Детальніше...

Завдяки адвокату Генадію Михальцю, що співпрацює з Сарненським МЦ, внутрішньо переміщена особа відстояла право на державну допомогу для оплати житлово-комунальних послуг

Деталі

mykhalec12

Людям, які опинилися без даху над головою, дуже складно знайти хоча б тимчасове житло. А ще складніше завдання – знайти кошти на оплату житлово-комунальних послуг! Тому на поміч внутрішньо переміщеним особам мала б прийти держава. Але трапляються випадки, коли органи державної влади, які мали б це робити, відмовляють людині, яка й так доведена до відчаю. Ця історія про те, як адвокат, який співпрацює із Сарненським МЦ забезпечив належний правовий захист внутрішньо переміщеній особі та домігся призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

NR 1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

Фахівці Сарненського МЦ роз'яснюють, як захистити свої права споживачам

Деталі

1

Як захистити свої права споживача, якщо Ви купили неякісну продукцію? Які умови та строк заміни чи повернення товару? А яка продукція взагалі не підлягає обміну чи повернення? На ці та багато інших актуальних питань дали відповіді директор Сарненського МЦ та начальник відділу правопросвітництва та взаємоємодії з суб'єктами надання БППД Аліна Харченко під час лекції для студентів Вищого професійного училища № 22 м. Сарни, яка відбулася вчора 15 березня. До того ж, під час заходу:

Детальніше...

Банку не вдалося стягнути заборгованість по споживчому кредиту у розмірі 7441 грн.

Деталі

drojin

"Бракує коштів на бажану покупку? Вирішили зробити ремонт або плануєте відпустку? Не обмежуйте свої можливості – скористуйтесь споживчим кредитом". Безліч подібних слів зустрічаються на кожному кроці. Але не завжди громадяни усвідомлюють наслідки неповернення кредиту. Завжди треба пам'ятати, що дешевий сир буває тільки в мишоловці, а взяті борги рано чи пізно доведеться віддавати. Та що вдіяти, коли споживчий кредит був узятий дитиною без відома її батьків, яких згодом (після смерті сина!) змушують сплачувати борги? Ця історія про те, як жінка за допомогою фахівця центру відстояла свої права, і як наслідок, банк не зміг стягнути із неї борг у розмірі 7441 грн за її померлого сина.

Детальніше...

 

Про нюанси укладення договорів купівлі житла

Деталі

Як не потрапити у пастку аферистів на ринку нерухомості. Про це в ранковій програмі "Добрий ранок" на телеканалі UA: Рівне розповів заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Микола Павлюк

 

Завдяки адвокату, який співпрацює із Сарненським МЦ, клієнт уникнув штрафу в сумі 850 грн за невчасно подану декларацію

Деталі

symonchuk

Все у житті потрібно робити вчасно, бо можна отримати для себе повчальний життєвий урок, такий, як наприклад, - адміністративне стягнення у вигляді штрафу за невчасно подану електрону декларацію. Так і сталося із клієнтом Сарненського МЦ, який все ж таки вчасно звернуся за потрібною правовою допомогою та в результаті уникнув штрафу в розмірі 850 грн.

Детальніше...

 

Ще одне підтвердження тому, що із системою БПД співпрацюють лише найкращі адвокати!

Деталі

1

На Острожчині підбили підсумки традиційного щорічного конкурсу «Жінка року – 2018». Приємно, коли крім вдячності задоволених клієнтів, професійні заслуги адвоката визнають і органи державної влади. Шминдрук Ольга Федорівна – адвокат, що співпрацює з Рівненським МЦ з надання БВПД – справжній фахівець, людина віддана своїй справі, чому підтвердженням є безліч успішних історій із її практики, причому найскладніших категорій.

Детальніше...

 

Експертно-правовий аналіз – механізм, що забезпечить надання ефективної правової допомоги вразливим категоріям населення

Деталі

IMG 20190306 111101

Навчальний семінар для адвокатів, які тривалий час співпрацюють із системою БВПД і виявили бажання взяти участь у пілотному проекті експертно-правового аналізу якості надання безоплатної вторинної правової допомоги в кримінальних провадженнях та адвокатів, що недавно долучились до надання БВПД,  відбувся у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області. Участь у заході взяли: керівництво, працівники Регіонального та Рівненського місцевого центрів з надання БВПД .

Детальніше...

 
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua