Всеукраїнська виставка «Правова допомога поруч» відкрилась у Рівному

Деталі

1

Експозиція з 60 унікальних фотосвітлин, що демонструють життя зсередини системи БПД, запрацювала у стінах Рівненського Міського Будинку Культури. Збірка фото «Правова допомога поруч» вперше побачила світ на початку вересня у столиці, Рівненщина ж вже третій регіон на шляху мандрівної фотодокументальної виставки.


Детальніше...

Жінці не хотіли видавати свідоцтво про смерть сина, бо хлопець помер на тимчасово окупованій території АР Крим

Деталі

Юлія Пахальчук

Мешканці тимчасово окупованих територій України, як ті, хто там проживає нині, так і внутрішньо переміщені особи, котрі змушені були виїхати в інші регіони нашої держави, часто зіштовхуються з проблемами оформлення різних важливих документів. Серед них, наприклад, реєстрація смерті рідних та близьких або ж народження дитини. Це, в тому числі, може стати перепоною для оформлення спадщини чи отримання різних соціальних допомог. Адже ті «документи», які видають на окупованій території, не мають юридичної сили та не визнаються на території України. Ця історія про те, як заступник начальника відділу Березнівського бюро правової допомоги домоглася встановлення факту смерті на території Криму.


Детальніше...

Розроблений дистанційний навчальний курс з гендерних питань

Деталі

04.10 gen-200x130

«Рівні партнери: як зробити систему БПД ґендерно чутливою» – так називається дистанційний навчальний курс, розроблений у рамках україно-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Партнерами системи БПД Рівненщини стали дві благодійні організації : «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та «Free Zone»

Деталі

1

Забезпечення доступу затриманих та засуджених до правової інформації та правосуддя- основна мета Меморандуму про співпрацю підписаного Регіональним центром з надання БВПД у Рівненській області та Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».


Детальніше...

Ув’язнені Рівненського СІЗО спілкувались з працівниками Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області

Деталі

1

Умови відбування покарання, залучення захисника, питання соціального захисту – ці та інші теми, цікавили ув’язнених , під час зустрічі з представниками Регіонального центру з надання БВПД. У рамках реалізації проекту Міністерства юстиції «Я маю право»! та Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України та Координаційним центром з надання правової допомоги, до Державної установи «Рівненський слідчий ізолятор» завітав начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Кузик.


Детальніше...

Фахівці Сарненського МЦ на 106.6 FM розповіли, як громадяни України можуть отримати земельну ділянку безоплатно

Деталі

1

Чи знаєте ви про те, що громадяни України мають право отримати безкоштовно земельні ділянки із земель державної та комунальної власності для різних потреб? Ви можете сказати, - безкоштовний сир буває тільки в мишоловці! А от і ні, бо знаючи про свої права ви можете з легкістю реалізувати їх у майбутньому. Головне — пройти процедури, передбачені чинним земельним законодавством України.


Детальніше...

 

Журналістам розповіли як на практиці система БПД допомагає відновлювати справедливість

Деталі

1

«Безоплатна правова допомога - як інструмент соціальної справедливості» - під такою назвою у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області пройшла пресконференція для представників регіональних ЗМІ. Медійники краю дізнались не лише про український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, але, через призму життєвої історії клієнтів системи БПД, більше дізнались про роботу регіонального та місцевих центрів БВПД а також бюро правової допомоги.


Детальніше...

 

Засуждені Катеринівської колонії звернулись до фахівців Сарненського МЦ

Деталі

1

Фахові правові консультації з особистих питань та роз’яснення механізму захисту своїх прав , отримали засуджені Державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)» від юристів Сарненського місцевого центру з надання БВПД. Фахівці завітали до установи аби організувати роботу дистанційного пункту доступу до БПД.


Детальніше...

 

Об’єднання зусиль державних інституцій та громадських радників задля забезпечення всебічного надання правової допомоги населенню

Деталі

1

Про майбутню співпрацю, напрямки роботи та дорожню карту надання правових консультацій населенню громадськими радниками, говорили у стінах Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області. Цим питанням був присвячений перший круглий стіл - нарада, що зібрав представників Регіонального та Рівненського місцевого центру з надання БВПД а також громадських радників.


Детальніше...

 

Тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!» у школах Рівненщини провели фахівці Сарненського МЦ та бюро правової допомоги

Деталі

1

У новий навчальний рік- з новини знаннями. Як тільки школярі сіли за парти, фахівці системи БПД краю завітали до дітей аби розповісти малечі про права кожної дитини, їх групи, шляхи реалізації, національні і міжнародні документи, де вони закріпленні. Про це у цікавій та інтерактивній формі впродовж 5 днів школярам розповідали працівники Сарненського МЦ та бюро правової допомоги, під час тематичних уроків.


Детальніше...

 
   

logo openeurope

   

chesnaplatijka baner

   

YMP fullsize distr

   
   

ATO

   

DNA_219x116

   

peremishcheni

   

mpk2

   
   
   
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua